Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta haját szeretnék, és...

Raszta haját szeretnék, és azzal kapcsolatban lent?

Figyelt kérdés
Szóval váll alá picivel érő vastagszőlú göndör hajam van, elvileg sok is, és elég száraz is. Érdekelne, hogy ha berasztázom a hajam, mennyivel lesz rövidebb az eredeti hossznál kb? Olyan ujjnyi tincsek lesznek. És elkészítése után hogy kell ápolni az elején és a későbbiekben? És kb milyen gyakran? Kíváncsi vagyok, mire kell számítanom:D olyat is hallottam, hogy az elkészítés után egy darabig nem érheti víz... Ez igaz?:) előre is köszi a válaszokat!

#haj #raszta #karbantartás #rasztahaj #rasztakarbantartás
2014. jún. 6. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem.csak allul volt 4 db tincsem de imadtam :) na szoval igen kb ujjnyi hosszusagu tincseid lesznek. Igen kicsit osszekell allnia egy darabig ne erje viz. Utana eleg maceras lesz horgolni a rasztatincseket de jo buli ha valakivel egyutt csinalod. Egy igenyesen elkeszitett apolt raszta nagyon jol tud kinezni. Ha unatkozol sodorhatod is azzal ia tomorebb lesz az egesz. Kerdezz nyugodtan.
2014. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!^^ írtam még egy pü-t, ha nem baj:D
2014. jún. 6. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
persze,szerintem szép lenne,10-15 cm szerintem.Be kell horgolgatni, attol függ mennyire jön szét,de ezt érzi az ember.meg 3-4 hetente,amikor lenő be kell fordítani.És szerintem nem igaz hogy nem érheti víz,szeirntem simán.
2014. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!