Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőrrel küzdők! Van,...

Narancsbőrrel küzdők! Van, akinek sikerült a látványos megszabadulás?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi idő alatt és mivel érte el? Mennyire volt durván erős a narancsbőre a testén és hol?

2014. jún. 6. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég durván hátul a combomon, fenekemen volt, elkezdtem használni dermarollert meg Eveline narancsbőr elleni krémet, nem eszek/iszok semmi cukrosat. Már láthatóan javult a helyzet 2 hét alatt, de még nem értem a dolgok végére. Ja és eljárok bicajozni, görkorizni, gondolom ez is segít.
2014. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem annyira nem volt vészes, de engem zavart, hogy a combomon hátul van narancsbőr. Természetesebb úton akartam megszabadulni tőle, azt olvastam, hogy jót tesz neki, ha lefőtt kávézaccal dörzsölgeti az ember fürdés közben (még a lefolyót is tisztítja), igyekeztem hanyagolni a cukrot is, bár ez azért nem ment jól meg edzettem :)

Két hónap alatt szinte teljesen el is tünt

2014. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igyál sokat, egyél gyümölcsöt, sportolj és használj rá krémet

ha emellett minél jobban igyekszel az egészségtelen dolgokat mellőzni, az is sokat segít

2014. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En egyszer kiprobaltam a kaposztaleves dietat fogyas gyanant. Olyan hu de sok kg nem ment le de a narancsbor eltunt kb 2het alatt :-D
2014. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De jó, hogy ennyien írtatok! :)

Én 3 éve vettem észre magamon a narancsbőrt. Először nem volt olyan vészes,majd egyre inkább feltűnőbb lett!! Egy hónapja elkezdtem szobabicajozni napi fél órákat és emellett elkezdtem még minden 7végén futni. De semmi változás :(

Rendes házi kosztot eszek, amit nem akarok kihagyni az életemből,mert azt vallom,hogy enni kell :) ....vizet is iszom (napi 1,5-2 liter), na de persze néha becsúszik egy kis édesség,de nem napi számban...

Már nem tudom mit tehetnék még a narancsbőröm ellen!!!! Ezért is érdekel annyira,hogy ez egyáltalán tényleg eltüntethető? :/

2014. jún. 6. 20:39
 6/7 anonim válasza:
Rossmannban lehet kapni ilyen karcsúsító szérumot Eveline Cosmetics (pirosat ami melegség érzést ad, valamint fehérbe is van, ami meg hűsít), eltünteti a narancsbőrt is, feszesít, karcsúsít, formálja az alakot! Ha nem akarsz krémet használni akkor fahéj illóolajat cseppents egy tégely körömvirágkenőcsbe, kb. 10 cseppet és jól keverd el, majd naponta 2x be kell vele kenni jó alaposan a területet. Csípni fog egy kicsit és piros lesz, ahogy a vérkeringést felerősíti az adott helyen. ( nekem amúgy a krém bevált ) :)
2014. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ezt is kipróbálom, veszteni valóm nincs vele, úgy érzem... Mindkettőt megveszem,csak nincs horror áron.
2014. jún. 14. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!