Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, elfogadtok egy lányt...

Fiúk, elfogadtok egy lányt narancsbőrrel?

Figyelt kérdés

Már jó ideje küzdök vele, és lassan, nagyon lassan haladok az eltüntetésével. Viszont, félek, hogy emiatt nagy hátrányban vagyok az ismerkedésben :/

Csak a fenekemen van. Őszinte véleményt elfogadok, mennyire számottevő ez?


2014. máj. 24. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, ha nem hívják fel rá a figyelmem, észre se veszem :)
2014. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes srácot találsz, nem a narancsbőröd fogja őt èrdekelni, hanem te magad.
2014. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig a szavazasnal ez nem befolyasolja igen.
2014. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amugy ameddig olyan a lany hogy szeretem addig kar foglalkozni ha meg nem szeretem akkor mindegy is:)
2014. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha csak a fenekeden van akkor az nem látványos, gondolom nem tangában jársz az utcán nap mint nap, de az teljesen elviselhető amúgy
2014. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szereti, hogy elfenekelem, akkor nem zavarna. :P
2014. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, csak meg kell hámozni.
2014. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar, mert azt sem tudom milyen az. :D Tudod én nem akadok fenn apróságokon.
2014. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rendesség kérdése: egyszerűen az a kérdés, hogy mire alapozzátok te meg a leendő barátod a dolgot.

Ha az egyetlen dolog, amit fel tudnál mutatni, az a feneked lenne, akkor persze nagyon hátrányos.

De mivel kedves/aranyos/megértő/barátságos/csinos vagy, meg értelmes és nyitott, meg egyébként nem olyan az alakod mint a Húsvét-szigeteki szobroknak akkor a narancsbőr teljesen elhanyagolható dolog.


Jellemzően Ti túl nagy jelentőséget tulajdonítotok a narancsbőrnek (feltételezem te is eltúlzod a dolgot), a minimális súlyfeleslegnek, a haj pillanatnyilag nem tökéletes állapotának és egyéb feleslegességeknek.

2014. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!