Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy év alatt 9,5 cm-t nőttem...

Egy év alatt 9,5 cm-t nőttem és csíkok jelentek meg a hátamon. Mit tehetnék hogy halványodjanak?

Figyelt kérdés
Nagyon zavarnak, eddig strandra sem mertem menni. Ha napozok az segít valamennyit? Vagy csak rosszabb lesz? Ha testápolóval kenem akkor halványodni fognak?

2014. jún. 7. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt, talán tud adni hasznos tanácsot, vagy felírni krémet.

Fiútesómnak ugyanez volt. Neki ottmaradt mind, csak a színe változott meg, igaz nem zavarta. Neki nem lett halványabb a napozástól.

2014. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet ilyesmire krémet venni, de ha elmész egy bőrgyógyászhoz az lesz a legjobb, tőle majd megtudhatsz mindent.
2014. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 8. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!