Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya eresek a kezeim....

Nagyon csúnya eresek a kezeim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nyáron a nagy melegben ha lóg a kezem mindig nagyon kilátszanak az vénáim. Híztam egy kicsit,mert elég vékony voltam, de a kezeimen ez nem változtatott. Hasonló mint Sarah Jessica Parkernek. De nem fáj,nem zsibbad, csak egyszerűen ronda, és ez mindig probléma nekem nyáron. Sportolok is, de nem versenyszerűen, nem hajtom túl magam, ezért nem is értem mitől alakult ki az utóbbi években. Lehet ezzel valamit kezdeni? Esetleg lehet tudni az okát? Másnak is hasonló? Jah, a lábfejem ugyanez:/
2014. jún. 9. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a lábfejem úgy kidülled, hogy mint a gumilabda olyan, tudom is nyomkodni, ezen kívűl vannak napok amikor a tenyeremben és az ujjaimban is látom, és végig tudom vezetni az egész testemen. ez van : )
2014. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tehetsz semmit.
2014. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lábfejem nekem is, a kézfejemen csak átlátszik. Nem hiszem, hogy akármit tudnál tenni, nem lehet kézfejre hízni :D Szerintem fogadd el, sok mindenkinek ilyen és egyáltalán nem olyan visszataszító, mint gondolod.
2014. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!