Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipattogzás? Pirosság? Mitől...

Kipattogzás? Pirosság? Mitől van ez? Hogy kerüljem el?

Figyelt kérdés
Ha borotvát használok, vagy epillátort...egyik sem jó. A lábam az ami zavar. Piros foltok meg pöttyök vannak rajta. (tudom hogy az epillátor használata utána normális, el is múlik, de marad jópár) Hiába próbáltam a borotvát úgyis csúnya a lábam. Nem merek rövidet felvenni mert csúnya a lábam. Mit tudnék ellene tenni, vagy hogyan kerüljem el? Köszönöm előre is!

2014. jún. 9. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy a szőrnövekedéssel MEGEGYEZŐ irányba borotválj. Így nem lesz teljesen sima, tény, de szemmel nem látható a különbség. Viszont ha így borotválod, akkor nem fog kipattogzani.
2014. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van erre nem gondoltam, pedig logikus :) Majd kipróbálom. Remélem így is sima lesz azért a lábam :) Egyébként a gyantától is kipattogzana szerinted?
2014. jún. 9. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen.Érdemes fertőtleníteni és utána nyugtató krémet használni.
2014. jún. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. jún. 10. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Első hogy szőrtelenítés előtt bőrradírozni kell, és puhítani a bőrt. Aztán szőrteleníteni, meleggyanta a legjobb, vagy jó fajta epilátor. (Az olcsók nem.) Ezután fertőtleníteni kell a bőrt azonnal, később kenj rá szőrtelenítés utánra való kencét ami hidratál. Minden nap kell utána kenni, hidratálni. Bőrradírozni is kell kábé 2 naponta hogy ne nőjön be a szőr.

Ha epilátort vagy borotvát használsz akkor azt is fertőtleníteni kell mindig!

Sajnos eleinte ezeket én sem tartottam be ér 2 évig foltos volt miatta a lábam... rémes volt. De mostmár egészen helyrejött. Mondjuk attól még felvehetsz rövidet hogy ilyen a lábad. Én is hordtam, a kutyát nem érdekli rajtad kívül hidd el. :)

2014. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezek igazán hasznos tanácsok voltak! Nem is tudtam :) Hordok rövidet, csak zavaró azért.


Mindegy milyen bőrradírral kenem be a lábam, sima arcra való is jó rá? Illetve hol lehet kapni meleg gyantát? És az nagyon fáj? És mennyi ideig hatásos? :) Köszönöm előre is!

2014. jún. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!