Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Ma voltam fodrásznál és nagyon elrontotta. Túl rövid, és még rövidebb lesz mivel be fog göndörödni is :( Nem lenne elég baj ez de a formája sem jó, nem annyira észrevehető de elől a két oldal nem egyforma. :( Mit csináljak? Egész nyáron köthetem fel a hajam?

2014. jún. 10. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
nem hogy örülnél neki, hogy nem fog melegíteni 50 fokban
2014. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esküszöm, annyira szeretem a fodrászokat, komolyan, nekem SOHA nem azt csinálták, amit kértem >.<

Volt egy fodrász, akihez régen rendszeresen (kb. félévente) jártam, különböző képeket vittem, hogy most ilyet, most olyat csináljon, de MINDIG UGYANOLYAT csinált, rövid tépettet, aminek egyik képhez sem volt köze.

Nő vagyok, de volt, hogy Bon Jovi frizurát szerettem volna, erre csinált valamit, ami csak egy tépett sz.r volt, és amikor szóvá tettem, közölte, hogy azért nem azt csinálta, mert Bon Jovi férfi. Tényleg?! Nem mondod?!


*kiakadás vége*


Nem szoktam hajvasalót javasolni, mert egészségtelen, inkább szárítsd be körkefével, tudod, olyan simára, aminek az alja befelé áll, meg vegyél rá... Ööö... Nem tudom, mi annak a neve, talán hajsimító spay? Nem tudom, melyik a legjobb, nézz utána, de azt tudom javasolni.


Az elrontott hossz... Hmmm... Azt már akkor, ott kellett volna szóvá tenni. Azzal max annyit tudsz csinálni, hogy elmész egy MÁSIK fodrászhoz, és elmondod neki, hogy az előző elrontotta a hosszát, és csak a két oldalt igazítsa meg.

2014. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!