Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most nagy hülyeséget csináltam?

Most nagy hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Elolvastam már jópár kérdést,és nagyon sok helyen azt írták,h az első hónalj epilálás,borzalmas,nagyon fáj,de később megszokták,stb..

Namost én 2 órája le epiláltam.

Amikor szedte ki,elviselhető volt,fájt,de nem volt olyan rossz,nade később..

Tök érzékeny,égis kicsit,bár nemis szedte le mindet(ahol akartam ott leszedte,mert csak ott látszódtak borotválás után a fekete pöttyök),lehet h azért bök mert a most megbojgatott részt,böki az a rész ahol maradt?

Vagy holnapra elfog múlni?Holnap letudom már borotválni a maradékot?:( ..kissé megilyedtem,h ilyen marad..

Aloevera,stb kenőcsdöm nincs rá..



2014. jún. 10. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Jegeld. Vegyél ki vmi fagyasztott árut a mélyhűtőből, csavard törölközőbe és tedd oda, ahol fáj. 1-2 nap múlva jobb lesz.
2014. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha máshol már epiláltál, kb be tudod lőni mennyire érzékeny a bőröd. De holnapra valószínűleg elmúlik. Azért a dezodorral csak óvatosan még holnap is, az lehet, hogy megint előhozza a fájdalmat sajnos.
2014. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszii^^

Már alig fáj,és csak félórénként teszem rá úgy 10 percre.

Amugy 2.

A lábamon csináltam már,alig fáj,egykét helyen érzékenyebb párpontban,de simán kibírom.:)

2014. jún. 10. 21:33
 4/4 anonim ***** válasza:
ne borotváld mert utána mégjobban tud fájni. ha kinö epilálj mindig, minél kevesebb nött ki annl kevésbé fáj. epi után éjjelre körömvirágkrém vagy sudocrem másnapra rendbehozza, mindenkinek más válig be ami használ. lehet h még 1-2 napig fáj de sok epi után már enyhül és ritkul a ször, kevesebb nö ki és lassabban is talán.
2014. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!