Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy győzzem meg, anyát a...

Hogy győzzem meg, anyát a hajfestésről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már régóta szeretnék valamit változtatni a hajamon, és arra gobdoltam, hogy csak a végét beszinezni mondjuk kékre (egy kicsit punk vagyok). De amikor szóba hoztam, teljesen kiakadt, hogy ez milyen felszínes, és hülye ötlet. Hogy erről az emberek csak azt gondolják, hogy nem vagyok érdekes, és hogy ez csak azért kell, mert unalmas vagyok. De nem is arról lenne szó, hogy örökre ilyen maradna, hanem csak a nyárra. Higy tudnám meggyőzni? Vagy neki van igaza?

2014. jún. 12. 21:11
1 2
 1/11 szandra124 válasza:
Én tavaly ilyenkor festettek be (12 évesen..). Szerencsére elég laza anyukám van.. Én elmagyaráztam neki hogy mért szeretném.. Először csak nyárra beszéltük de még most is szőke vok xd.. Szóval szerintem amikor jó passzban van akkor szépen magyarázd el neki hogy mit miért :)
2014. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szandra124 válasza:
*festettem
2014. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? Ha 16+ esetleg dolgozol?

Azért a kék elég merész szín, nem mindenhol nézik jó szemmel. Milyen színű a hajad? pl. színezőt ilyen kis lájtosat az életbe nem viszel fel feketére hogy látszódjon is. Lehet nem akarja anyukád , hogy roncsold a hajad a szívatással.

Fodrász csinálná? azért a kék elég veszélyes, és ha elrontjátok otthon, vagy a fodrász nem elég gyakorlott könnyen rémálom is lehet.

[link]


[link]


ezek például borzalmasak szerintem.

Megkérdezhetem miben nyilvánul a "punkságod"? :)

2014. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

elnézést a második linket elrontottam, kifejezetten a szürke pulcsis lányra gondoltam.

[link]

2014. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mégse rontottam el.. elnézést a felesleges kommentekért :)) mostmár csendben maradok
2014. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meggyőzni neked kell tudni, te ismered hogy mivel lehet hatást gyakorolni rá.

De ha nincs majdnem fehéres szőke hajad akkor először le kell szívatni a hajad fehérre ahhoz hogy kékre fessed, ez tönkreteszi, 1-2 mosás után meg kikopik a kék és ronda igénytelen lesz. Ha sárgás árnyalatú a hajad akkor a kékből zöld szín lesz... Egy nyárra festeni nincs értelme, nyár végén levágod vagy mi? Megér annyit hogy elveszítsd a fele hajad? Hát szerintem nem.

Nekem volt kék hajam, az egész kék volt, de évekig. Ez nyilván egy feltűnő szín, ha nincs hozzá különlegesebb stílusa valakinek akkor nem fog jól állni.

2014. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 vagyok, és megyek is dolgozni a nyáron. Sötétbarna hajam van, és nem is az a célom, hogy ha megyek az utcán akkor mindenki súgjon össze, hanem csak egy kicsit legyen más színe. A punkságról meg annyit, hogy punk zenét hallgatok, úgy öltözködök ( csak pont annyira hogy érződjön a stílus, de semmi durva).
2014. jún. 12. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:
esetleg ilyen csatos póthaj? az is tud szép lenni :) milyen zenét hallgatsz? felcsigáztál :D
2014. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hajszínező. 15 évesnek én sem engedném a tartós hajfestést. a hajszínező viszont nem roncsolja a hajat, azt megengedném.
2014. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kékben csak hajszínező van, viszont sötét hajat előtte ki kell világosítani.
2014. jún. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!