Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy gyözzem meg öket, hogy...

Hogy gyözzem meg öket, hogy megengedjék? Vagy igazuk lenne?

Figyelt kérdés

Szóval volt egy darab nemez a hajamban, amit most leszedtem és alatta berasztult.(nem azért, mert nem mostam, hanem mert nem bírtam fésülni) Nem is számítottam rá, de ha már így alakult, szeretném megtartani.

A szüleim viszont totál kibuktak, kiabálnak velem, hogy vágjam le. Pedig nekem nagyon tetszik, és megszerettem...

Igazuk lenne, le kére vágnom? :(



2013. okt. 5. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem hagyd benne. Ne kiabálj vissza a szüleidnek, próbáld őket meggyőzni, hogy ez nem nagy cucc, biztos nem feltűnő, és neked nagyon tetszik. Okosan, értelmesen beszélj, éreztesd velük, hogy el tudod dönteni, mit akarsz csinálni a saját hajaddal.

Nekem szerencsére ilyen szempontból nem szigorúak a szüleim, pedig nem azok a laza típusok, de még tetszik is nekik a régen piros-barna, most felnyírt kék-barna hajam :)

Sok sikert, remélem megtarthatod!

2013. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Nem szigorúak annyira, sok mindent megengednek, nem tudom, ezen mért akadta ki ennyire, mert ez szinte semmi pl a 7 db. lyukhoz a fülemben. Egyáltalán nem feltünö.

Am 14 éves vagyok.

2013. okt. 5. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt... masnap full rasztaval mentem haza es rajottek hogy jobb volt az egy... csak hallgasd vegig oket aztan csendbe sunnyogj el...
2013. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, megtartottad végül? :D
2013. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anya levágatta velem :( De azt mondta, ha jól tanulok, csinálhatok egy másikat. :)
2013. dec. 8. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!