Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy győzzem meg a szüleimet?

Hogy győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
Raszta hajat szeretnék,de a szüleim nagyon nem akarják én viszont nagyon szeretném.Azt mondják úgy néz ki a raszta haj mintha nem gondoznám a hajamat.Még egy pár kérdés,hogy a raszta haj mennyi idő után szokott szétjönni,mennyibe kerül fodrásznál,ha nő a hajam ami után berasztásítottam akkor az rondán fog kinézni?
2013. jún. 19. 13:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy egyszeűen menyjek el fodrászhozés rasztásítsam be menjek haza és mutassam meg nekik a hajamat? 15/F
2013. jún. 19. 13:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Látom srác vagy, a fiúknak jól áll a raszta haj, én megengedném szüleid helyében, ha meg nagyon nem jönne be, akkor lelehetne vágni..:) Amúgy meg arra számíts, hogy a raszta haj még több gondozást igényel, mint a sima! Tényleg vannak igénytelenül kinéző raszták, de van olyan is, amin látszik, hogy szépen rendezett, mindenképp olyannal csináltasd, aki nagyon ért hozzá! Pontosan nem tudom mennyibe kerül, de nem olcsó, egy tincs kb 1-2 euró is lehet, és a raszta úgy szép, ha sok vékony tincsből áll...a lenőtt hajat pedig utólag horgolni szokták,hozzáigazítva a rasztás tincsekhez, a kész tincsek pedig nem igen szoktak szétjönni :)
2013. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!