Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy győzzem meg, anyát a...

Hogy győzzem meg, anyát a hajfestésről?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már régóta szeretnék valamit változtatni a hajamon, és arra gobdoltam, hogy csak a végét beszinezni mondjuk kékre (egy kicsit punk vagyok). De amikor szóba hoztam, teljesen kiakadt, hogy ez milyen felszínes, és hülye ötlet. Hogy erről az emberek csak azt gondolják, hogy nem vagyok érdekes, és hogy ez csak azért kell, mert unalmas vagyok. De nem is arról lenne szó, hogy örökre ilyen maradna, hanem csak a nyárra. Higy tudnám meggyőzni? Vagy neki van igaza?

2014. jún. 12. 21:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most hiába mondanám neked h anyukádnak igaza van, mert úgy sem hinnéd el vagy lesz*rnád. Pedig igaza van. Én melíroztattam a hajam, mert én is úgy gondoltam h a sötétbarna hajam "olyan uncsi". Hetekig győzködtem, míg végül belement abba, h befesteshessem. Hát bárcsak ne ment volna bele! Pink melírokat tetettem bele, és nem csak az h tönkre tette a hajam, de 2 hétig tetszett, hú de szupi volt, de én utána már szégyelltem még az utcára is kimenni. És utána azért nyafogtam, h festessük vissza barnára, mivel nem lemoshatóval csináltattam. Tanuljatok a hibámból. ;) 15/L
2014. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!