Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a kozmetikus által...

Milyen a kozmetikus által alkalmazott hámlasztás?

Figyelt kérdés

Pattanásos a bőröm,tág pólusaim vannak.

Alapból szép lenne a bőröm,de normálisan ápolom,nem tisztítom túl,nem hagyom hogy túl zsírosodjon és egyik napról a másikra hirtelen nő egy dudor amit ki sem tudok nyomni és nagy heg marad utána...ilyen több is van már.Egyszerűen nem tűnik el.Oldalra fordítom a fejemet,a nyakamnál szép a bőröm a szemem körül is,de egyszerűen az arcomnál és az államhoz közel (ott oldalt) tele vagyok szó szerint aknés hegekkel és nagyon csúnya.Ha nem kenek fel egy kis korrektort oda a pirosság ellen akkor számomra nézhetetlen arcom van.


Melyik a legjobb kozmetikus által végzett hámlasztás?Mennyi idő mire teljesen rendben lesz? Mi a kezelés pontos neve?

Valamint még azt szeretném kérdezni,hogy hogy tudnám megakadályozni a pattanások kialakulását? (szedtem szépségvitaminokat,sokat iszok...) de egyszerűen mindig nő egy-kettő nagyobb.


Tudom,hogy sok ilyen kérdés van,mindegyiket elolvastam de még ezek érdekelnek.



2014. jún. 15. 10:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!