Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt hozzám hasonló...

Vannak itt hozzám hasonló szerencsétlen ronda fiúk akiknek soha nemvolt barátnőjük mint nekem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég fiatal vagyok de a legfőbb hogy nem vagyok igénytelen ápolt vagyok és próbálom fejleszteni magam külsőre és belsőre is de sajnos valahogy így sem sikerül barátnőt találnom a genetikai adottságom miatt.. Sajnos Kiállóak a füleim és ezt semmivel nem lehet kompenzálni csak műtéttel ami nagyon drága. Nem hibáztatom a lányokat csak mert nemfogadnak el külsőre. Lányokkal szemben nekem nincsenek igényeim átlagos lányokkal próbáltam eddig ismerkedni de egyhamar lekoptattak. Vannak hozzám hasonló fiúk itt? Nektek miért nem volt barátnőtök és milyen rossz genetikai adottságaitok vannak? 17/F

2014. febr. 26. 19:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
De szar vagy..
2014. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha igy állsz hozzá nem is lesz. Probálkozz még.

15/l

2014. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Frizurával nem lehet enyhíteni az összképen?
2014. febr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Ne keseredj el.Nézd meg a Zámbo család férfitagjait.(és mideggyiknek van barátnője).
2014. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A plasztika valóban drága, úgy 100-200e között mozog. Nekem is elállnak valamelyest, ugyan nem annyira mint a legtöbb rászorulónak. Én már előrelátóan és céltudatosan elkezdtem rá gyűjteni. Ha apránként is, de előbb-utóbb csak összejön. Szüleimnek is említettem, ők pedig mondhatni lebeszéltek róla, mert szerintük elenyésző mértékben áll el, de engem zavar, mert emiatt nem szívesen gumizom fel a hajamat sosem, csak ha már nagyon muszáj.

Tehát szerintem ha nagyon akarod azt a fülműtétet, akkor te is elkezdhetnél rá spórolni valamilyen módon, ha mást nem legkésőbb nyáron a diákmunkával összejöhet a dolog. 18 éves kor alatt pedig még támogatást is lehet igényelni a műtéthez, nem is keveset. Olyat is hallottam már, hogy egy bizonyos "dumával" (elálló fülei miatt beilleszkedési zavarai voltak) teljesen ingyen ill. minimális összeg fejében végezték el neki a beavatkozást.


Tehát ha ez az egyetlen oka az önbizalomhiányodnak és más nem állná utadat, hogy önfeledten tudj lányokkal ismerkedni, szerintem időben rá kéne állnod a dologra. :) Én is sajnálom már, hogy nem előbb jutott eszembe, de most már mind1, lecsúsztam róla...sajnos.


18/L

2014. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ugyanmáár:) hidd el,hogy találni fogsz valakit.csinátass vmi jó frizurát,öltözködj a stílusodnak megfelelően , és,ha van egy kis önbizalmad a lányoknak is jobban fogsz tetszeni:))16/l
2014. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
A hozzáállásod is nagyon vonzó, ezen kéne változtatni.
2014. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem ennél sokkal rosszabb adottságaim vannak, és rám tényleg minden lány csak azt tudja mondani: ocsmány. Így nem csoda, hogy még egy randim sem volt 27 évesen.
2014. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%

Hallod kedves sorstárs az ilyen kommentekre ne hallgass.Baromság.


Nekem ronda arcom van.A haj,termet,stílus kicsit javítja az összképet de ezt nem fogja elhomályosítani.Nemcsak a vonzerődet rontja de szinte minden lányokkal kapcsolatos dologra kihat.Még barátkozni se fognak veled olyan szívesen,lehetsz bármilyen jófej.Csinálhatsz bármit sose lehetsz olyan népszerű,elismert mint egy jóképű.


Én például elég jól táncolok de a lányok sokkal szívesebben táncolnak béna de helyes fiúkkal,az nem érdekli őket hogy folyton rájuk lép.

Ez nem vádaskosás csak tények.


De ettől mèg lehetsz határozott,jó testű,férfias-idővel.

2014. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, előbb-utóbb biztos fogsz valakit találni.

Amúgy meg tényleg fiatal vagy még, bár manapság ez igen relatív.

Én 19 vagyok, nem vagyok egy matyóhímzés, de azért inkább rám lehet nézni mint a napra. Nekem sem volt még barátnőm, de igazából nem is nagyon hiányoltam egy két alkalmat kivéve. Most viszont pár hete már én is be vagyok zsongva és keresem a megfelelő társat.

Egyébként, ha csúnyának érzed magad/valamilyen hiányosságod van, gondolja arra, hogy mit tudsz nyújtani amit más nem, mitől vagy te különleges és egyedi. Illetve, hogy vannak nálad hátrányosabb helyzetűek is akik megtalálták a boldogságot.

Fel a fejjel, és nézd a dolgok jó oldalát...

2014. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!