Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Múlt hét hétfőn egész nap...

Múlt hét hétfőn egész nap rajtam volt egy cicanadrág, és eléggé meleg volt az nap, és teli lett a lábam pöttyökkel, a közepébe fehér "kis pötty" van. Máskor is volt már ilyen, de most sajnos kikapartam és az egész lábam, combom teli lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Máskor is volt már ilyen, de most sajnos kikapartam és az egész lábam, combom teli lett. Mit tegyek? :|nem nagyon akar elmúlni...testápolóval kenem, és hintőporral.
2014. jún. 18. 07:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*bocsánat, 2x írtam le ugyan azt.:D
2014. jún. 18. 07:24
 2/12 A kérdező kommentje:
holnap mennem kellene évzáróra szoknyába, de ha így néz ki akkor nem merek felvenni semmi rövid nadrágot se szoknyát..
2014. jún. 18. 07:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Irány a bőrgyógyászat!Terjedni fog!
2014. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jaj, nem hiszem, hogy terjedni fog:) Csak kipersegtél az izzadástól, meg hogy rádtapadt egy műanyag izé egész nap.


A fehéreket ki lehet nyomkodni belőlük, akár anyukádat/tesód is megkérheted, hogy együtt. És aztán neogranormonnal kenegesd be, hidd el, elmúlik.

:)


26L

2014. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy kicsit megnyugodtam:)
2014. jún. 18. 08:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Kend be valamilyen fertőtlenítőszerrel, ne testápolóval.

Holnap nem lesz túl meleg, nyugodtan húzhatsz nadrágot, de ne tapadjon rád, hogy tudjon szellőzni a bőröd. Esetleg szoknya harisnyával. De ballagás után vedd le a harisnyát és otthon legyél minél többet úgy, hogy szabadon van a lábad és szellőzik.

2014. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
rendben:)
2014. jún. 18. 08:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Le kell fertőtleníteni.
2014. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Melegben sose vegyél fel ilyen tapadós vacakokat mert így jársz. Aloe verával is kenheted ha van otthon.
2014. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most már meg fogadom, hogy nem veszek fel, mert többször is jártam így. Aole vera van itthon,majd kipróbálom. Remélem segíteni fog.
2014. jún. 18. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!