Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti minden nap betartjátok az...

Ti minden nap betartjátok az arcbőrápolás lépéseit? Szükség van rá?

Figyelt kérdés
Én alig szoktam kenegetni,tisztítani a bőröm kb havonta. Persze a sminket lemosom minden nap fürdéskor?Sokszor elkezdtem ,megvettem mindent de nem láttam értelmét, semmit nem változott a bőröm ahhoz képest amikor nem hasznàlok semmit.
2014. jún. 20. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy alapból szerencsés bőrtípusod van. A legtöbb embernek vagy zsíros, vagy pedig száraz, amit mindenképpen megfelelően kell ápolni. A mai mindennapokban pedig sok ember dolgozik klimatizált helyiségben, ami fokozottan szárít, nekik is szükség volna a folyamatos hidratálásra. Ezek elmulasztása nem okoz egyik napról a másikra szembetűnő változást, ám hosszú távon nagyon sokat számít a bőröregedés szempontjából.

Egyébként nem kell mindenféle kencét megvenni és napi 20 percet az arcápolással foglalkozni. Elegendő 1-2 termék a megfelelő ápoláshoz.

2014. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy a bőr meg legyen tisztítva minden nap, de nem kell 3-4 féle vacakkal kenni. Annak semmi értelme. Sokszor a bolti kencék inkább csak ártanak.

Reggel és este kell megmosni. Én reggel teafás szappannal mosom, aztán sminkelek. Este fürdéskor lemosom a sminket és kész.

2014. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismertem egy lányt, aki kente reggel, kente este, hogy mivel, azt nem tudom, de gyönyörű bőre volt.


Egy időben nekikezdtem én is, főleg, hogy ne jöjjenek ki pattanások. De semmit nem hatott, inkább még több lett. Igaz nem volt sok, de mégis. Azt vártam, eltűnik Szóval nálam is van ez a kb havonta. :) Igaz én nem sminkelek.

2014. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Én semmilyen arctisztítót nem használok, csak vízzel mosom az arcom (persze a szemfestéket leszedem). A bolti vackotól mindig kipirosodott, meg kiszáradt és mindegy volt, hogy natúrszappannal van a legdrágább bőrtisztítóval csinálom.

Reggel hideg vízzel megmosom és kész, este zuhanyzáskor jó meleg vízzel mosom, jól átdörgölöm a kezemmel, mindenféle szappan/tisztító/tusfürdő nélkül. Fürdés után lekenem egy minimális natúr krémmel, ennyi.

Mióta ezt csinálom, nem pirosodik ki, nincsenek pattanásaim és a mitesszerek száma is lecsökkent.

2014. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem problémás a bőröm (zsíros, néha pattanások is előjönnek, meg ezek után pigmentfoltok maradtak), és már attól sokkal rosszabb állapotba kerül, ha mondjuk egy este nem kenem be, vagy reggel nem tisztítom le. Nem kell egy tonna cucc, én reggel tonikkal áttörlöm, bekenem egy zselés állagú könnyű krémmel; este lemosom arclemosó géllel és ugyanazzal a krémmel megint bekenem. Ha nem krémezem, akkor sokkal zsírosabb lesz.
2014. jún. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!