Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj növesztése mennyi idő?

Hosszú haj növesztése mennyi idő?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyesmi hajam van:

[link]


Hány hónap kellene ilyen hajhoz:

[link]



2014. jún. 22. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Másfél-két év.
2014. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy év.
2014. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Uh még 1 év is sok.Azt hittem max fél év.Meg amíg meg nem nő ekkorára,addig elég rosszul néz ki :/
2014. jún. 22. 19:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát átmegy ilyen-olyan fázisokon. Van amelyik idegesítő, aztán lehet hogy van amikor menet közben is jól áll. Nekem tavaly tél óta nőtt gyakorlatilag pont ennyit, talán már egy hangyányit hosszabb is, én se gondoltam hogy ennyire lassú lesz.
2014. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap alatt átlagosan 1,5 cm-t nő, nem tudom neked mennyit. Az egy év alatt 18cm, de nem árt 3 havonta vágatni a végéből egy cm-t.

A fiúknak gyorsabban nő általában, de nem sokkal.

2014. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Tél óta növeszted amúgy nem bántad meg?

Amúgy én már jó ideje magam vágom a hajam, géppel, mivel olyasmi hajam van amit linkeltem,és efélét nem nagy nehézség egyedül levágni.

De ha meg akarom növeszteni olyanra mint ami a 2. linken van,azt egyedül is megtudom, vagy fodrász segítsége kell?

2014. jún. 24. 16:18
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, bár hozzá kell tennem hogy lány vagyok. Végre össze tudom fogni, ami így nyáron elég praktikus. Talán 3-4x voltam vágatni, most is kéne csak félek hogy akkor már pont nem tudnám összefogni mert így is elég határesetes. Előtte amíg rövid volt én is magamnak vágtam (ollóval), egyszerűen a fodrász teljesen kiszámíthatatlanul vágta.
2014. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Van itt olyan hosszú hajú fiú aki maga növesztette a haját, vagy mindenki fodrásszal csináltatta?
2014. jún. 24. 17:07
 9/17 anonim ***** válasza:
?
2014. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, hogy van-e olyan hosszú hajú fiú aki maga növesztette a haját,fodrász segítsége nélkül.Mert én is inkább egyedül akarom,de igaz ez az ember ügyességétől is függ...
2014. jún. 24. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!