Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj növesztése mennyi idő?

Hosszú haj növesztése mennyi idő?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyesmi hajam van:

[link]


Hány hónap kellene ilyen hajhoz:

[link]



2014. jún. 22. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A növesztésben a fodrász nem tud segíteni :D.
2014. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De ritkítani,meg hogy megfelelően nőjön a haj úgy ahogy szeretnénk,ahhoz fodrász kell-e vagy egyedül is lehet,vagy ahhoz már nagyon ügyesnek kell lenni?
2014. jún. 24. 18:16
 13/17 anonim ***** válasza:

A haj nő magától, csak ápold.

Néha érdemes vágatni a végéből, vagy formára vágatni, ez csinálhatja fodrász, vagy te, ha ügyes vagy. De ez Vágatás. Magától nő, csak vigyázz rá.

2014. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hozzátenném fiú vagyok :o

Utolsó kommentelőnek köszi,remélem azért kommentelők közt volt fiú.

Fent Középen elválasztom, oldalt meg addig "elnyalom" hátra zselével míg a fülemnél lejjebb nem nő,mert addig zavaró.

2014. jún. 24. 21:26
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom volt-e fiú kommentelő, én lány vagyok, és épp rövidről növesztem újra a hajamat hosszúra. Nekem ne támadj, a pasim is egyszer megnövesztette a haját hosszúra, és ugyanúgy kell a férfi hajat is ápolni, növeszteni, csak nektek max. más formára van vágatva, meg talán egy picit gyorsabban is nő :)

Csak ugye kevesebb férfi növeszti meg a haját, mint lány, ezért nincsenek külön férfi hosszú hajra való samponok, balzsamok :) De annak az összetevői is hasonlóak lennének, csak az illata lenne más, mert a haj, az haj. Én pl. megtehetem, hogy elcsatolom, vagy hajráfot/hajpántot teszek bele az átmeneti időszakban. A pasim is tett bele hajráfot, de csak egy egyszerű, dísz nélküli vékony feketét. Ha azt cikinek érzed, ez a hátranyalás is jó lehet akár, vagy nézz körbe a neten, milyen frizurát lehet belőle egy kis lakkal/zselével alkotni, vagy ha már végképp uncsi, ronda és formátlan, vágass valami frizurát, de szólj a fodrásznak, hogy növeszted, és a hosszát ne nagyon bántsa, úgy ajánljon valamit.

És nyugi van, mindkét nem haját ugyanúgy kell megnöveszteni. ;)

Annyit tudok még mondani, hogy a pasim kókuszos pakolást használt, és gyönyörű volt tőle a haja. Ha van még valami kérdésed, nyugodtan tedd fel, és megkérdem tőle ő azt hogyan oldotta meg, és megírom neked. Ő derékig érőre növesztette meg 2 év alatt rövidről, biztosan tudja min mész most keresztül.

2014. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Jó hogy nyáron akarom növeszteni a legnagyobb melegbe :o

Amúgy neki feje tetején középen,vagy kicsit oldalt van elválasztva a haja?


Meg amíg nem nől meg pl vállig addig elég dús,vasalni se lehet nagyon addig,meg bedúsul és azzal mit lehet kezdeni?

2014. jún. 28. 16:18
 17/17 anonim válasza:
Ne növeszd mega hajad, hacsak nem vagy köcsög!
2018. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!