Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ugye nem gáz hogy 17 évesen...

Ugye nem gáz hogy 17 évesen napjaink trendjét követve borotválom a hónaljam? 17/F

Figyelt kérdés

2014. jún. 22. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz, miért lenne? Szinte alap dolog.
2014. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Király. Köszi :) es a fanszőr borotválás ?😃
2014. jún. 22. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik hogy egy férfi borotválja bármijét is az arcon kívül. Nem férfias.
2014. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a hónalj borotválás belefér, még igényesnek is mondható, csak a lábadról, karodról és társairól ne szedd le a szőrt:D
2014. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavar, ha egy férfi borotválja a hónaljszőrét, inkább vágja rövidre. De ha neked így jó, a te dolgod.
2014. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyet értek, egy férfi az arcszőrzetén kívül mást ne borotváljon, max. vágja rövidebbre. Ne borostarövidre, mert az olyan, mint a smirgli, de ha már dzsungel méretű őserdőd van, igazítsd meg egy kicsit :D

Amúgy meg egy lányon még elmegy, hogy foltokban szőrtelen, de egy pasin elég gáz tud lenni, hogy a hasa szőrös, a lába szőrös, ott meg egy foltban csupasz.. na, a pasim megcsinálta, kis híján kiröhögtem. De persze ez én vagyok, meg a pasim, más meg csinálhatja máshogy, de azért elmondtam a véleményem, hogy lásd, van még, aki a pasikat szőrösen szereti, sőt, az a férfias. Másnak meg bejön a csupaszság, ez van :)

2014. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nem vagyok híve a csupasz pasis trendnek, de a hónalj az nem gáz. Nincs az a penetráns szag, a dezodor is eljut a bőrig, nem a szőrt kened vele... (fujj, hát ez elég érzékletes lett :D)

Privát részeken mindenki azt tesz, amit akar, esetleg a partner véleménye befolyásolhat, de szvsz groteszkül néz ki egy teljesen csupaszított férfi. Bőven elég kicsit megigazítani, hogy ne egy őserdő legyen. De te döntesz, jó esetben nem közszemlére készülsz vele.

Azért a lábad és a karod inkább ne szőrtelenítsd, az maximum az úszóknál elfogadható, de ha utcán látok ilyet, magamban mindig jókat röhögök. :D

2014. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, hol borotválod magad :) Bár én nem vagyok híve a lecsupaszításnak, jobban kedvelem a karbantartás, persze fiúk esetén. A hónalj nem gáz, ha csupasz, főleg nyáron (bár azzal sincs bajom, ha meg van hagyva, ha rendesen tisztálkodik az egyén, úgysem büdösödik), de ha valaki a fanszőrzetét borotválja, az szerintem idétlen.
2014. jún. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
81%
Én szerintem undorító, hogy ha 1 szál is van ott főleg nyáron pfuj gusztustalan jól teszed hogy borotválod!!
2014. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne borotváld. Nem férfias egy férfi akkor férfi ha szőrös más nem ha nagyon hosszú rövidebbre vágod. 17/L
2014. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!