Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt szokik rá a...

Mennyi idő alatt szokik rá a hajam a ritkább mosásra?

Figyelt kérdés

Jelenleg minden 2. vagy minden 3

napon megmosom a hajam, mert nagyon zsíros. Szeretném rászoktatni, hogy pl. csak heti egy alkalommal mossam meg, de néhány nap után már rettenetesen néz ki. Szerintetek kb mennyi idő alatt szokna hozzá?



2014. jún. 30. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyénfüggő. Nem mindegy hogy lelapulós vékony szálú hajad van vagy tartással rendelkező vastag szálú. Nem mindegy az sem, hogy mindennap rendszeresen edzel, mozogsz vagy nem csinálsz semmit. Ugyanis az izzadás is elősegíti a zsírosodást.

Nekem fél év után szokott rá a hajam arra, hogy 1 nappal később zsírosodjon, de ettől tovább (4 nap) már sehogy sem képes kibírni.

Szóval próbálkozz és majd meglátod, hogy hogyan alakul, de akárki ír itt akármit nem biztos, hogy neked is beválik és tényleg annyi idő lesz mert nagyon mások vagyunk.

2014. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen, 2-3 naponta mosom. Próbáltam, hogy heti egyszer mostam 4 hónapon keresztül, de semmit sem javult, úgyhogy feladtam.
2014. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!