Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Menjek el máshoz?

Mit csináljak? Menjek el máshoz?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó,hogy anyunak van egy kozmetikája de alkalmazott van aki egy 21 éves csaj.Intim gyantáztatni akarok mivel a ször (bocsi nincs hosszú ö-m) alatt hólyagok keletkeznek.Leborotváltam viszont pár nap után borostás lesz és ha megint leboroválom vérzik.Elmenjek másik kozmetikushoz vagy szóljak anyunak?

2014. júl. 7. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha gyakran borotválod, akkor valóban vérzik, még túl rövid volt valószínűleg.

A hólyagokat mutasd meg anyukádnak.

Addig nem szabad se gyantáztatni, se borotválni amíg be nem gyógyulnak teljesen.

2014. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pár napja borotváltam elöször ma pedig másodszor de mióta nincsen ször hólyag sincs.Köszönöm:)
2014. júl. 7. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
én szerintem egy másik kozmetikushoz mennék el... anyukámra ilyet én nem bíznék, a másik csajra meg pont azért nem mert valószínűleg többször is fogod látni 1-2 alkalomnál :)
2014. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen megmutatnám anyukámnak, hiszen ő nyilván ért hozzá.

Egyébként szívesebben mennék hozzá vagy az ő alkalmazottjához, mint egy tök idegenhez. Bennük jobban megbíznék és kevésbé érezném magam zavarban.

2014. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én viszont szerintem egy idegen elött nem lennék annyira szégyenlös de nem tudom...
2014. júl. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!