Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ha felhizlalnam...

Csajok! Ha felhizlalnam magam, hiznek cicire is? Probalta valaki?

Figyelt kérdés
kicsi a cicim es szeretnem ha egy kicsit nagyobb lenne

2014. júl. 14. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen, de csak amiatt ne akarj hízni

előbb fog a hasadon és a combodon látszani

2014. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az örök szabály: Cicire mennek legutoljára a plusz kilók hízásnál. És a cici kezd el összemenni a leggyorsabban fogyásnál.
2014. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.ettöl felek en is,h combra hasra,fenekre hiznak.azt meg nem szeretnem mert most fogyozom.de amugy is kicsi volt a mellem,pedig ez mar nem fejlödik tovabb


2-es. Uhh köszi,ezt az aranyszabalyt nem hallottam meg,nagyon jo tudni,bar azt tudtam ha fogyok a cicimböl is fogyok. akkor nem erdemes ezt a modszert valasztani. Köszönöm csajok gyorsan elvetem ezt a lehetöseget. marad a mütet.nem masok miatt,hanem h nekem legyen önbizalmam tetszek magamnak. es akkor mar kiraknam mutogatnam mindenkinek h hadd lassak mar nekem is van ilyen. alig varnam azt a pillanatot.

2014. júl. 14. 11:27
 4/13 anonim ***** válasza:
2-es ez nem mindenkire igaz. Alkatfüggő. Nekem pl mindenem arányosan csökken/nő ha fogyok/hízok.
2014. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

:S

Jesszus, azért akarsz nagyobb melleket, hogy kirakhasd és mutogathasd? :DDDDD

Gratulálok!

2014. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,ebben mi az elitelendö? rubint reka nem azt csinalja. csak a sajat magam boldogsagaert akarom.ha egyszer most nincs semmim amit mutogassak,azert en is vagyom arra h megnezzenek a pasik. jesszus. :)
2014. júl. 14. 11:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem van egy barátnőm, aki kb. 80-90 kg, és ennek ellenére nekem nagyobb mellem van mint neki,pedig én csak 50kg vagyok :)) Nagyon alkatfüggő a dolog.

Tényleg jó dolog kitenni a cicit, de hidd el nagyon olcsónak hat,főleg egy péntek éjszaka.

2014. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Neked eleg erett gondolkodasos lehet. Korod?
2014. júl. 14. 12:22
 9/13 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok :)) Amúgy megtudod mondani mekkora a mellméreted ? Lehet, hogy csak te látod kicsinek.
2014. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az eszedet villogtasd, ne a melledet tedd ki. :)

Egyébként meg gondolom, van lábad. Húzzál miniszoknyát, ha szeretnél feltűnőbb lenni.

Azzal nincs gond, ha a saját lelki békéd miatt muszáj megcsináltatnod, de te nem magadnak csináltatod, hiszen az a cél, hogy mutogasd mindenkinek :)

2014. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!