Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ha felhizlalnam...

Csajok! Ha felhizlalnam magam, hiznek cicire is? Probalta valaki?

Figyelt kérdés
kicsi a cicim es szeretnem ha egy kicsit nagyobb lenne

2014. júl. 14. 11:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
75b,de meg az is nagy picit. nem,tenxleg magam miatt szeretnem csinalni,na meg miert ne akarnek tetszeni a ferfiaknak,nem tagadom. a vadlim meg olyan vastag mint egy focistae,probaltam terdig erö szoknyat,de nem igazan tetszett.
2014. júl. 14. 12:38
 12/13 anonim ***** válasza:
64%

Sok férfinak az izmos láb tetszik.

Felesleges a műtét.

Azt hangsúlyozd ki, amid van, amelyik testrészed előnyös.

Vagy az arcod, hajad. És elsősorban a személyiséged :)

2014. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

75B az egy teljesen átlagos felnőtt női méret, nem kicsi egyáltalán, szóval nem értem a gondod. Nekem olyan lapos van mint egy ovis kislánynak és mégis mindig oda vannak értem a pasik, pont nem ezen múlik semmi sem. Ha eddig nem figyeltek rád, a nagy mell után sem fognak, már bocsánat hogy ezt mondom. Meg önbizalmat sem ad egy műmell, hiszen tudni fogod mindig hogy az nem a te melled valójában.

Na mindegy, ha vékonyka vagy segíthet a hízás, edzés is, hiszen izom nő a mell alá, attól is nagyobb lesz.

2014. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!