Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösből szőke aztán újra...

Vörösből szőke aztán újra vörös? Működne?

Figyelt kérdés
vörös vagyok de nagyon birizgálja a fantáziámat a szőke hajszín. szeretnék szőke lenne de félek h egy idő után visszatérnék a vörösre. de akkor a szőkét nehezen fogná be a vörös vagy narancssárga lenne azt meg nem akarom. anyu azt mondja ne legyek szőke ha utána visszatérnék a vörösre.
2010. jan. 9. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nagyon nehezen lehet leszedni a vöröset, én most lettem szőkéböl vörös(piros/narancs) de azelött fekete voltam...

hát meg lehet próbálni.

2010. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vörösből szőke nem leszel, az tuti. Csak narancssárga. Legalább 2x kéne szőkíteni ahhoz, h szőke legyél. csak az meg roncsolja a hajat.
2010. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz a vörösből szép szőkét csinálni.Ahogy az elöttem válaszolók is írták inkább lesz narancs és annak különböző árnyalatai és többször le kell szívni,hogy tényleg jó szine legyen... Ami biztos megviselné a hajadat... Utána ha meg visszafestenéd,akkor meg vörössel szenvedhetnél,mivel a szőke ledob mindent,egy jó ideig biztos sűrűbben kellene festened.
2010. jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szökéből vörös menne szivatás nélkül, de vörösből szőke szivatás nélkül nem.
2010. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!