Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig bekötve hordtam a...

Mindig bekötve hordtam a hajam, és a homlokomnál kihullott? (SOS! Lent+)

Figyelt kérdés

Mindig bekötve hordtam, még alváshoz is, néha elég szorosan. Tudom, hiba volt, de már nem tudom visszacsinálni.

A homlokomnál két oldalt már CSAK "babahaj" van, és így nagyon csúnya. :(

Mit tehetnék? Segítsetek kérlek! :(

14/L



2014. júl. 24. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Vágass frufrut,amíg visszadúsul a hajad. És szedj sok vitamint,meg igyekezz óvni a hajadat.
2014. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rövidebbre kell vágni a hajad, hogy kisebb legyen a súlya, valamint bőrgyógyász ír hajszeszt, és van valami koffeines sampon, az nagyon jó! A nevét elfelejtettem, de gyógyszertárban tudni fogják.
2014. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyél banánt illetve fodrászod tanácsát kérd ki
2014. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott kétoldalt kis foltban nagyon sok mindenkinek csak babahaj van, nekem is, meg még sok embert láttam, én amúgy is nagyon babahajas típus vagyok, de az biztos hogy nem a sok összefogástól mert én szinte sohase fogtam össze, szerintem vannak akiknek ott alapból kevesebb.. én is irigylem azokat akiknek tök egyforma:(
2014. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!