Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az nagy baj, ha nem használok...

Az nagy baj, ha nem használok az arcomra hidratáló krémet csak tonikot és bőrradírt?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok kombinált bőrom van, kevés pattanás meg miteszerek...bőrradírt heti 2x, tonikot napi 2x használok, így is jó az arc ápolás? :)
2014. júl. 25. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked kell tudni hogy elég-e a bőrödnek...

Ha száraz akkor hidratálni is kell.

2014. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem száraz...sőt zsíros :-\
2014. júl. 25. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha zsírosabb a bőröd, inkább csak heti 1x radírozz, mert sokszor pont az ellenkező hatást éred el vele. Egyébként ilyen fiatalon még nincs a bőrödnek hidratáló krémre szüksége, ezt szakemberek mondják.
2014. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes venni krémet is,mert attól lehet vízhiányos a bőr és a pattanások mellé még ki is szárad majd.
2014. júl. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a hidratalo krémeket...most catrice bb krémem van azt szeretem, mert ilyen alapozó mániás vagyok xd de mondta a kozmetikus, hogy inkább akkor bb krémet van benne 30 spf...az nem elég?
2014. júl. 26. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!