Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány fokon vasaljátok a...

Hány fokon vasaljátok a hajatokat? A legkisebb fokkal ami kb 130°, azzal is lehet szép egyenes hajat varázsolni?

Figyelt kérdés

Hajvasalás miden napos téma tudom!

Most szeretnék majd hajvasalót venni mert a mostani az vmi borzasztó. Bosch a márkája a lapok nem záródnak rendesen és csak 200 fokon vasal. Látszik hogy ez az első hajvasalóm.Most egy remington néztem ki S1051-est ,annak lehet szerencsére állítani a hőfokát,plusz háromszoros védelmet nyújt a kerámia teflon és turmalin bevonattal.

Nekem a hajam egyenes csak mivel fokozatosra van vágva így a vége egy alvás vagy egy csuribakötés után összevissza áll. Szerintetek hány fokon kell az iylen hajat vasalni? mert a 200fok az olyan soknak tűnik,szerencsére nem törik a hajam annyira pedig szinte miden nap használom csoda hogy még egészséges ,

esetleg a remington s1051-el milyen tapasztalatok van?érdemes megvenni?


2010. jan. 14. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:

jaj ha már feltettem ezt a kérdést,még vmit szeretnék megtudni.

Én a szobámban a komódomra szoktam letenni a vasalót néha amikor a tincseket választom szét,persze alá rakok alátétet amit nem tartok olyan biztonságosnak félek hogy kigyullad ..,de azt szeretném tudni hogy a ha a hőálló táskára rakom amit elvileg hozzá adnak a vasalóhoz akkor nem lesz ugye semmi baja ? nem égeti ki?

2010. jan. 14. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
én 200 fokon vasalom és nagyon egyenes!!
2010. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem s1051 hajvasalóm van és nagyon nagyon jó.Imádom. 200°-on vasalom minden nap, és egyáltalán nem törik a hajam (alapból is egyenes, csak a vége kunkorodik & teszek rá hővédő sprayt meg balzsamot + pakolásokat).
2010. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem 120°a minimum, de én nem bírnám úgy vasalni..

200°on szoktam..

2010. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hosszú távon 200 fokon csodás eredménye lesz a hajvasalásnak... 130 fokon nem lesz olyan szép tartós egyenes, viszont nekem bőven elég 150 fok, pedig vastagszálú hullámos hajam van!

3 évig Remington S1031 hajvasalóm volt, nekem is ez a 3 bevonatos, meg voltam vele elégedve kb. 2 évig, most az utolsó 1 évében már nem nem vasalt szépen... Így váltottam Bellisimára, ami szintén jó! :D

2010. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megvan a remington s1051-em ,150 fok a legkisebb én kipróbáltam és nekem kiegyenesíti rendesen,

tehát akkor lehet nem lesz olyan tartós mert alacsony hőfokon használtam?????minél magasabb a hőfok annál sokáig lesz egyenes a hajam??????

2010. jan. 17. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj ezt neked kell kitapasztalni!
2010. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!