Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » VASALT HAJÚAK! Hogy csináljáto...

VASALT HAJÚAK! Hogy csináljátok azt, hogy naponta vasaljátok a hajatokat, mégsincs minden egyes szál szarrátöredezve? Nekem nemmegy:S

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

én vasalom, és nekem is törik:( szerintem másnak is törik, vagy lehet, hogy erősebb, jobb minőségű a hajuk és nem annyira károsítja a hajvasaló a hajukat:)

amúgy hajvégápolót ajánlott használni ha vasalod a hajad, mert védi a hőtől és nem lesz szálkás:)

2010. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hővédő
2010. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A látszat néha csal :)

Nekem nagyon töredezik a hajam, de mégis csak közelről látható, hogy MENNYIRE.. (:

Amúgy simító..ápoló szerek segítenek abban, hogy külsőleg olyan legyen, mintha töredezetlen lenne :)

2010. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is vasalom, de nekem egyáltalán nem törik, pedig festve is van, rendszeresen.

Egyszerűen csak nem vasalom minden nap. Minden hajmosás után vasalom csak és hajat se minden második nap mosok. Volt olyan időszakom is és akkoriban tényleg elég gányul nézett ki a hajam. Aztán összeszorítottam a fogam és kibírtam, hogy várok pár napot a hajmosással és ugyan kicsit zsíros lesz, de legalább egészségesebb. Megszokta a hajam, és már 4 napokat is kibír úgy, hogy úgy néz ki mintha frissen lenne mosva és nem is törik, egyáltalán!

2010. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egyáltalán - de ezt halálkomolyan mondom! - nem töredezik. Minden nap vasalom, de nekem alapból is egyenes a hajam. Hővédőt használok, meg pakolásokat, és persze nincs festve a hajam.
2010. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Én hetente kb 2-szer vasalom. Vékony szőke hajam van. mégsem töredezett. A fodrászom szerint nagyon szép.


Nem kell drága cucc, hővédő stb, baromság. Hajtól függ.

2010. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem festve van a hajam feketére emellett minden nap kivasalom.nem törik.talán csak minimálisan.én hővédőt meg fényesítő sprayt használok meg hajszeszt.a sampon fajtája se tök mind1
2010. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kallos tejproteines hajpakolás hetente. Csak minden másnap vasalom a hajam, akkor sem az egészet, csak ahol muszáj. Max 150°-on, akkr is csak max 2x húzom át 1 tincsen.

Na és legalább a hajszárítóval próbálok okosan bánni. Nem forró levegővel szárítom, hanem langyossal és távolról. Hidd el ez is sokat jelent!

2010. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan igy voltam ezzel.De vettünk BÉRES hajápolo sprét nekem egy kicsit segitett.
2010. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld alacsony hőfokon használni a vasalót, inkább menj át rajta úgy többször, mint hogy 200 fokossal szénné égesd (tapasztalat...). És használj hővédőt, tényleg segít :)
2013. júl. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!