Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészséges, és ragyogó,...

Egészséges, és ragyogó, igazán élettel teli bőr! Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé ráálltam kb. fél éve az arcápolásra.

Több szakaszból áll a történetem. Amikor elkezdtem eléggé bevadultam. Először mindenféle bolti krémmel, lemosóval,tonikkal, mindennel összevissza, megállás és határok nélkül kentem az arcom. Utána teljesen elhagytam minden vásárolt kencét. Csak itthon készített löttyöket kentem magamra. Folyamatos kísérletezés, de szinten tartottam a mennyiséget. elkezdtem rutinszerűen alkalmazni.

És most fele-fele arányban használok vásárolt és itthon készített kencéket.

Reggel arclemosóval letisztítom az arcom, hidratálom, sminkelek. Délután haza jövök, leszedem a sminkem, bőrradíros arclemosóval (elég gyenge, szóval nem roncsol) leszedem a maradékot, tonizálok, hidratálok. Este újra hidratálok. Heti - 2 heti rendszerességgel több napon plusz kényeztetést adok a bőrömnek. Van egy nap amikor a mitesszereimmel foglalkozok, erős bőrtisztítást végzek. Gőzöléssel, van, hogy itthon készített mitesszer eltávolítóval, van hogy bolti maszkkal. Van, hogy kémiai hámlasztást is csinálok (itthon készített). Egy másik napon a feszesítésé a főszerep -tojásfehérje (csodaszer)-, illetve néha, havonta 1x készítek egy jó kis élesztős pakolást is.

Az a problémám, hogy 0,5-1,5 hónapig makulátlan az arcom, és egyszer csak történik valami (nem köthető a menstruációhoz). Teli leszek pattanásokkal(2-10db), vagy csak látszik a bőrömön, hogy most nem igazán üde, matt és fakó lesz.


2014. aug. 3. 15:10
 1/3 A kérdező kommentje:
És ez a rossz időszak kitart akár 2 hétig is. De a makulátlan állapotában sem ragyog a bőröm, egyszerűen csak tiszta.
2014. aug. 3. 15:14
 2/3 anonim válasza:
Akkor talán az étkezéshez köthető. A bőrápolásnak a táplálkozás is része.
2014. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Nagyon sok kávét iszok, és elég sósan eszek.
2014. aug. 3. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!