Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az aloe vera tényleg segít a...

Az aloe vera tényleg segít a pattanásokon és a nyomain/hegein?

Figyelt kérdés

kb egy hete kezdetem el használni az arcomra, mert nagyon pattanásos és heges vagyok. nagy elvárásokat fűztem ehhez, mert csak jót olvastam, csak a baj az, hogy valahogy nem tűnik olyannak mint amilyennek leírták a hatását. először is, elég furcsa használni, mert nagyon zsíros hatása van. de nagyobb probléma az, hogy nem tudom lemosni, mert egy réteget hagy az arcomon,amit hiába mosok, vagy törlök, nem jön le!

ráadásul nem is nagyon segített egyenlőre. a foltjaimon nem igazán látok változást, hacsak nem rosszabb lett habár ezt biztos csak bemagyarázom. na de a pattanások kialakulását meg végképp nem akadályozta meg. a bőröm szörnyű állapotban van! ma is feltettem mint hidratáló, erre este mire lemosom, azt veszem észre, hogy öt pattanással bővült az arcbőröm. és ennek nem igazán örülök. ez csak nálam van így? vagy nem használom elég ideje? nektek mi a tapasztalataitok, és szerintetek mennyi idő kell ahhoz, hogy a várt eredményt lássak?



2014. aug. 4. 23:34
 1/7 anonim válasza:

Vegyél egy aloe first - öt azzal minden este lefekvés előtt vattakorongra vagy sima vattára fújj egy kicsit és töröld át vele az arcod hogy tiszta legyen! A hegekre pedig aloe vera gel-t ajánlok hatásos nagyon...az elején még nem látszik nagyon a hatás kb 1 - 2 hónap mire látszani fog a hatása! Én is ezt használom nekem már tized annyi pattanásom sincs mint azelőtt mikor nem használtam ezt.

ja és tudom hogy kicsit költséges az aloe first is meg a gél is de hiddel jobban megéri mint bármelyik másik!! Ha gondolod akkor majd írj privátban hogy hogy reagál rá a bőröd hogy szebb lett-e vagy ha bármi kérdésed van segítek ;)

2014. aug. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pattanásokra jó, sebekre is, mélyen hidratál, gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású. Védőréteget képez, amit érzel is, ez egy jó dolog. Hegekre nem sokat ér, de pattanásokra jó. A hatása 1 hét alatt semminek nem látható, annak 1-2 hónap kell mindig, minden szer esetében.

Ha nagyon komoly a helyzet akkor bőrgyógyászhoz menj, mert a hormongondokon az aloe sem segít, meg semmi más kence.

2014. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben, jó hallani ezeket, köszönöm, mentek a zöld kezek! :) egyébként igen, már én is tervezem a bőrgyógyászt, mert már nem nagyon látok más kiutat! :S
2014. aug. 5. 00:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Az aloe hidratál a kamilla az gyulladáscsökkentő is.A foltokon nem csinál semmit.
2014. aug. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A helyedben bőrgyógyászhoz mennék és nem kezdenék el növényeket magamra kenni.:) Bár, az én családom nagyon nem hisz a vuduban, szóval biztosan ufók vagyunk:)


Hány éves vagy? Budapesten laksz? Mert ha a belvárosban sokat mászkálsz, akkor a kosztól simán lehet pattanásod.:) Az én munkatársaimnak (30 körül) a mai napig vannak pattanásaik.


Én a Naturland Spiritusát használom leszárításra, ami nagyon-nagyon király!:)


A táplálkozásomon is elgondolkodnék a helyedben, vagy azon, hogy mennyire stresszelek, mert ezektől is lehet. Meg attól is, hogy nyár van és izzad az ember, mint a disznó:))

2014. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, sosem megyek sehova és nem Budapesten lakok, viszont lehet hogy a nyári meleg és a stressz okozza, köszönöm a válaszokat
2014. aug. 5. 10:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített sajnos. Viszont pigmentfoltokra nekem bevált a Balea Dunkle Flecken Aufheller krém. 1400 Ft a dm-ben.
2014. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!