Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítés cukor...

Intim szőrtelenítés cukor gyantával szalonban?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer voltam intim gyantáztatni az elsőt sima meleg gyantával csinálta, besem hintőporozta semmi.. csak a felső b 5 cm-t tudta megcsinálni nagyon nem bírtam és ő csinálta rosszul utána 1!!!!!!! hétig vörös duzzadt volt a terület..nagyon fájt

ez után elmerészkedtem egy elit drága szalonba ahol külön erre kifejlesztett gyantával csinálják ott csak nagyon picit fájt teljesen kibírható volt. Most külföldön vagyok és gyantáztatni szeretnék magamnak nagyon utálom megcsinálni, utána szúr, macerás is. Cukor gyantával szeretném csináltatni az elvileg kevésbé fáj. Vélemények a cukor gyantáról?

(tudom hogy én is megtudom csinálni, csináltam is de magamnak nehezebb megcsinálni vele)



2014. júl. 9. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérheted intim helyre is.
2014. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!