Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csúnya pattanásos az...

Nagyon csúnya pattanásos az arcom sok miteszer + gyulladt Mit tegyek? A létező összes kenőcsöt krémet kipróbáltam lent leírom hogy miket

Figyelt kérdés
Bőr radír Garnier Clean & Clean minden termékét Gigit is használtam akkor szedek gyulladás csökkentőt de semmi nem használ 3 éve rendszeresen járok kozmetikushoz de az sem segít Tudtok valamit ajánlani ami bevált ?

2014. aug. 5. 13:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
próbáltad már aloe verával kenegetni? Nem krémmel, hanem az eredeti növénnyel.
2014. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azzal még nem
2014. aug. 5. 13:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha olyan dolgokat is eszel nagy mennyiségben, mint pl chips-ek,édességek, gyorséttermi kaják..stb, minden ami egészségtelen, akkor használhatsz bármit, nem fognak elmúlni a pattanások.

Tudom még ajánlani a Garnier pure 3in1, vagy keress rá a neten hátha ott találsz házilag készített csodaszereket (néhány oldal pl.: [link] [link] [link] )

2014. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Spiritus a Naturlandtól, ecsetelő, 2-3-szor kell kenni, per nap:)
2014. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Én arclemosót használok: Johnson Baby Clean&Clear-t, ezenkívül Clearoderm Arctisztítómaszkot is amiben kamillakivonat van, ezért segít a gyulladt pattanásokon.

Nekem mindkettő beválik.

2014. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ha tényleg olyan borzasztó a helyzet, mindenképp menj el egy bőrgyógyászhoz. Ő majd felír neked gyógyszert, ami leszárítja a pattanásokat. Egy osztálytársam egy nyár alatt annyit változott így, hogy ősszel szinte meg sem ismertük! (Egy hátulütője lehet a kiszáradt száj, de egy ajakápoló csodákra képes!)
2014. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
háát nagyon ritkán szoktam enni chipset.. de naponta használok arc lemosót arc maszkot és semmi nem segít
2014. aug. 5. 13:47
 8/14 A kérdező kommentje:
jah azt kihagytam már voltam két bőrgyógyásznál is írt fel természetesen kenőcsöt nagyon szárazz volt tőle a bőröm az tény de az sem segített..
2014. aug. 5. 13:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Iktasd ki az étrendedből a laktózt teljesen. Az esetek nagy részében már ez is segít. Ha nem, akkor javaslom a teljes paleolit étrendet. Nekem olyan tiszta lett tőle a bőröm, mint még soha.
2014. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rengeted vizet igyál! Napi 3 liter szénsavmentes víz. És szerintem is az étkezésen próbálj változtatni. Kevesebb cukor, fehérlisztes dolgok, nasik teljesen kizárva, ellenben rengeteg zöldség! Próbálj sok c vitamint juttatni a szervezetedbe. Mosd gyakrabban a párnahuzatodat, hogy ne a koszba hajtsd álomra a fejed. :)

Szerintem egy kicsit hanyagold ezt a rengeteg kenceficét is. Elég ha reggel és este lemosod, és egy jó hidratáló krémmel bekened, heti 1-2 alkalommal radírozd. De az se tesz jót a bőrnek, ha folyton kenegeted valamivel, és nem hagyod lélegezni a bőrt. Ha hosszú a hajad, akkor kösd fel. Én sokáig azt csináltam, hogy pont, hogy a hajammal próbáltam "eltakarni" az arcom szélén lévő pattikat, hogy ne legyen feltűnő, holott pont az tenne jót a bőrnek, hogy ha nem érintkezik vele. Próbáld kevesebbet nyomkodni, birizgálni a bőröd.

Tarthatsz méregtelenítő napokat, amikor csak zöldség és gyümölcsöket eszel, és persze sok folyadékot iszol.

Amit már írtak, hogy aloe vera növény nedvével töröld át a bőröd, ez is jó ötlet.

Esetleg menj el vérvételre, abból is sok minden kiderülhet, hogy milyen vitamin és és ásványianyag hiányod van.

Ezek jutottak most nekem eszembe, mint ötletek, de sajnos ha alapból zsíros típusú a bőröd, akkor csodaszert nem igen lehet rá találni, csak javítani a helyzeten.

Nekem is gyakran van sok mitesszerem sajnos. :( nálam a stressz hozza elő általában meg a lelki problémák.

2014. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!