Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi segít narancsbőr ellen?...

Mi segít narancsbőr ellen? Kipróbáltam mindent lúgosítás, masszír, edzés, szauna. Semelyik nem segített, semmit nem javult. És nagyon csúnya.

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Frezyderm Tripleffect. Én ezt használom bőrápoló olajjal együtt, nekem szemmel látható az eredmény.
2010. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Elegendő folyadék (szénsavmentes ásványvíz) fogyasztása.
2010. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Biztosan nem próbáltál mindent.Ha szálkásító diétával lecsökkented a testzsírod 13-15%ra,biztosan nem leszel narancsbőrös,mivel nem marad rajtad zsír.
2010. szept. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van! Nekem a futás+víz kombo segített.
2010. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

És ha nem lesz rajta zsír, akkor még lesz melle?


Amúgy újabban szeretik ráfogni arra, hyog Mcdonalds meg cukor, de szerintem nézz meg egy reneszánsz festményt aztán ott is a meztelen nők segge tiszta narancsbőr, ez csak új fszság, hogy az mennyire nem normális, kb. mint a szőrös hónalj.

2010. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnezed, egy par "celeb"nek is (photoshop nelkul) narancsbor a combja, pedig 50kg.
2010. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kávèzaccos radír
jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!