Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól áll a vörös hajhoz a...

Claudia Horváth kérdése:

Jól áll a vörös hajhoz a fekete szín alulra?

Figyelt kérdés
Póthajat akarok venni a hétvégén és megtudtam, hogy amilyen a hajam abban nem biztos, hogy lesz póthaj, de én nagyon ragaszkodok ehhez a színhez ami nekem van. Ezért arra gondoltam, hogy marad a vörös(sötét élénk piros) és vennék hozzá fekete hosszú póthajat. Szerintetek hülyén fog kinézni? a hajam kb a mellemig és és onnan jönne a fekete. Szerintetek megéri így megcsináltatni?

2014. aug. 6. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmiképp, mivel a póthaj elég feltűnően mű, és ha még a szín sem egyezik akkor nagyon béna hatása lesz. Akkor már inkább vegyél világos póthajat és fesd be vörösre.
2014. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :)
2014. aug. 6. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt fekete és vörös a hajam, nem akartam kiszőkíttetni a feketére festett hajam, viszont vörösre akartam váltani. így ami lenőtt, mindig azt festettem vörösre, és a vége volt fekete, kb 15-20 cm-en. Azóta levágattam ugyan a fekete részt, de nekem tetszett :) Szóval nekem tetszik a színkombináció, amit fent leírtál, szerintem jól fog kinézni.
2014. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Örülök, hogy tapasztalatból írtál :)
2014. aug. 6. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
A színkombináció nem lenne rossz, de az alul fekete, fölül vörös nekem nem tetszik.
2014. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt van illusztráció: [link]
2014. aug. 7. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:

A két szín jó egymáshoz, de nagyon látszani fog hogy póthajad van és nem a sajátod van feketére festve.

Annyira csúnya a póthaj mindenkin:S

2014. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!