Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, akinek tinikorá...

Van itt olyan, akinek tinikorában sok pattanása volt, és bőrgyógyász segített neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kb mennyibe került a krém, amit felírtak, mennyi idő után használt, és mennyire tüntette el a pattansáokat?

2014. aug. 8. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász tinikoromban azt hajtogatta hogy korral jár és majd elmúlik, persze írt fel kencéket azért mindig, de semmit nem ért egyik sem. Mikor már 25 évesen is ugyanolyan pattanásos voltam akkor adott rendes gyógyszert, ami tényleg megszünteti a pattanásokat. De ezt majdnem egy évig kell szedni... szerintem tiniként nem is lehet ilyet szedni.
2014. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

De én hallottam már olyat, hogy valakin tiniként segített bőrgyógyász...csak azt szeretném tudni, hogy kb mennyibe kerül és mennyi idő alatt hat, meg mennyire. Nem bírom ezt tovább, nagyon ronda az arcom, és borzasztóan hátrányban érzem magam, strandra is alig merek menni, mert ott le kell mosni a sminket. :(

2014. aug. 8. 21:39
 3/13 anonim válasza:
én Sotret nevű gyógyszert szedtem, mivel rettentő pattanásos volt nem csak az arcom, hanem a hátam is. fél év alatt olyan szinten eltüntette a pattanásokat, hogy azóta sem jöttek ki újból :)kb. 3-4000 forint volt egy doboz :)
2014. aug. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyász írta fel? És akkor is lehet szedni, ha nekem csak a homlokomon vannak pattanások, de ott nagyon sok?
2014. aug. 8. 21:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok, iszonyat csúnya aknékkal is tele voltam, nem segített se a kozmetikus, se a bőrgyógyász, se gyógyszerek, se krémek... semmi. amikor elkezdtem fogamzásgátlót szedni, onnantól javult a bőröm, de a kamaszkorból is akkor nőttem ki, szóval lehet, hogy anélkül is rendbe jött volna, de lehet, hogy hormonális probléma volt. A lényeg hogy kb 18 éves koromra már teljesen normális volt a bőröm, sőt kifejezetten szép, és azóta is.
2014. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi, de 13 éves vagyok, szóval nem tervezek fogamzásgátlót szedni.. :D

Értem én, hogy van, akinek kb 18 éves kora után elmúlik, de én már beleőrülök, ha kimegyek valahova, csak arra tudok gondolni, hogy smink ellenére borzasztó ronda a fejem, és már nagyon elegem van...

2014. aug. 8. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:
én is nagyon pattanásos voltam, majd felírták azt amit #3-nak és eltűnt..de 1,5 év után ismét előjött, elmentünk megint ugyanahhoz a dokihoz, aki ismét felírta azt a gyógyszert félévre. eltűnt és azóta nem is jött elő.
2014. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor hatásos lehet az a gyógyszer. Körülbelül mennyi idő után kezdett el hatni?
2014. aug. 8. 21:50
 9/13 anonim válasza:
3 hónap alatt lehet észrevenni a hatását. viszont mellette fogamzásgátlót kellett szednem, mivel a gyógyszer súlyosan károsíthatja a magzatot, ha közben terhes lesz az ember. nem tudom, neked kéne-e a korodra való tekintettel, én 16 voltam
2014. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem leszek terhes, szóval nem hiszem, hogy kell. :D

Amúgy ez nem valami hormonkészítményes vagy milyen cucc, ugye?

2014. aug. 8. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!