Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajú lányok. Ha volt...

Rövid hajú lányok. Ha volt hosszú hajatok, mennyi idősen váltatok meg tőle?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú volt? Visszanövesztitek, megbántátok?

2014. aug. 9. 08:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kiskorom ota alig vagtak a hajambol, ha nagyon konyorogtem anyu nehany centit lenyisszantott a vegebol. Mostanra untam meg, 15 eves koromra, jovo heten megyek eletemben eloszor fodraszhoz, a vallamig se fog erni a hajam! ;)
2014. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 7-8 évben szinte váltogattam a hosszú, illetve rövid hajat. Volt teljesen rövid is, 2 éve pedig hátközépig érő. Most aszimmetrikus (a hosszabbik oldalon vállig ér), és be kell valljam, sokkal jobban áll, mint a hosszú. ^^

14/L

2014. aug. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hátközépig ért, és kb. két éve vágattam le. Először vállig érőre, majd fülig érőre. Most múlt héten még rövidebb lett, kicsivel a fülem fölé ér (de nőies fazon).
2014. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nekem 8 éves koromtól vállközépig érő volt aztán 11 évesen állíg erő aztán nagyon rövid 13 évesen most nőve sztem épp vállig érő. Semmit sem bántam meg.
2014. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mell alá ért és váll fölöttire vágattam le, tehát kb 20 centit 16 évesen. Onnantól pedig kb fél évente mindig új, még rövidebb fazont találtam, ami tetszett. A legrövidebb frizurám ilyen volt: [link]

Megbánni semmiképp sem bántam meg. Én lazán kezelem a frizura témát, mert úgyis visszanő. Meg én nem az a típus vagyok, aki szerint a nő csak nagy mellel és hosszú hajjal nő. Meg persze nekem jól is áll a rövid, mert hosszúkás az arcom és a hajam sem túl dús. Legutóbb pont 1 éve augusztusban volt a linkelt fazon vágva, azóta növesztem. Szeretnék egy vállig-kulcscsontig érő frizurát most. Kb 5 évet volt ilyen rövid a hajam, most meguntam és ezért váltok.

2014. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 7 évesen volt a leghosszabb a hajam, fenékig ért. Először vállig lett levágva, majd Kleopátra fazonra. Azóta hol megnövesztem, hol levágatom. Most is már vagy fél éve, hogy rövid, 2 hete voltam frizura igazításon, akkor döntöttem el, hogy újra megnövesztem megint. Most 19 vagyok.
2014. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
18 évesen vágattam rövidre a hátközépig érő hajam. Hasonló volt Kim Wyatt rövid hajához. Kb 1 évig volt tényleg rövid, aztán most ismét nő. Könnyebb volt kezelni rövidebben, de mikor nőni kezd, akkor kezelhetetlen volt. Rájöttem, a dús hajam hosszabban nőiesebb, igényesebben is néz ki.
2014. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Különben nem bántam meg, kipróbáltam, csak az az egy év, másfél év stíluspróba volt.
2014. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is hosszú hajam volt, ovis koromban is derékig ért, aztán egyre többször vágattam le.

A legrövidebb 3 éve volt bubi frizura, azóta megint megnőtt majdnem derékig, de már frászt kaptam tőle és most kicsivel váll alá ér úgyhogy most jobb :3

sokkal jobban szeretem a közép hosszút mert nem húz annyira. Most jó ez így egyelőre, de biztos, hogy lesz még rövid hajam megint.

2014. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A fenekem alá ért, amit levágattam a fülemig :D Nem szerettem így megnövesztettem a fenekemig, de meguntam és lekurtítottam vállig érőig, aztán hátközépig megnőtt, amit levágtam ismét a vállamig, de most megint növesztem :P

22/L

2014. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!