Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajú lányok. Ha volt...

Rövid hajú lányok. Ha volt hosszú hajatok, mennyi idősen váltatok meg tőle?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú volt? Visszanövesztitek, megbántátok?

2014. aug. 9. 08:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem mindig hosszú hajam volt, de kb. 2éve meguntam. Pont akkor készültünk az esküvőnkre és nem akartam egyből levágatni. Esküvőn mégis csak a hosszú haj előnyös.

Megbeszéltem a férjemmel, hogy esküvő utáni héten, egyből le fogom vágatni rövidre. Vagyis konkrétan amióta férjnél vagyok, rövid a hajam. Egyszer visszanövesztettem majdnem fülig érőre, de nem tetszett és újra rövidre vágattam. Szerintem most a legrövidebb a hajam, mert 1 hete csutka rövidre vágattam és hátul felnyírattam. A férjemnek tetszik és én sem bántam meg.

2014. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

14 éves koromig derékig érő volt,nem szerettem foglalkozni vele, akkor levágattam vállig érőre, később állig érőre. De pár éve megint visszanövesztettem derékig érőre, ettől hosszabbat nem akarok. Szerettem a rövidet is vagánynak éreztem 16 évesen, de már valami nőiesebbre vágytam :)

20/L

2014. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bellatrix:3 ***** válasza:

Nekem 9-ik végén lett a hátközépig érőből olyan áll alá érő rövid. Imádtam. Aztán megint megnöveltem. Ismét hátökzépig érőböl lett egészen rövid. Most pedig még rövidebbet szeretnék. :) Nem bántam meg. Állítólag jobban is áll a rövidebb :D

19/L

2014. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!