Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor áll meg a hajhullás?

Mikor áll meg a hajhullás?

Figyelt kérdés
2 hónapja feketére festettem a hajam,azóta csomókban hullik és sajnos észrevettem kevesebb is,mint volt. Mindenféle vizsgálatra megyek,vérkép,pajzsmirigy,fogászat ok,többi még folyamatban. Természetes barna vagyok,régen is voltam fekete,és ok hullott normális mennyiség,de ennyire soha. Ha nem festettem,hanem lenövesztem,mikor fog megállni a hajhullás,mert sírni tudnék,hogy milyen sok hajam kihullik. :(
2014. aug. 20. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a festés miatt hullik, menj el bőrgyógyászhoz. Rengeteg oka lehet, az jó, hogy rendesen utánajársz. Hajgyógyászt nem ajánlom, én már voltam 2-nél is és mindegyiknél megvettem mindent amit ajánlott a "bajomra" hátha segít, de semmi eredménye nem volt és vagyonokat ott hagytam. Én is festett fekete vagyok már nagyon sok éve, de csak mostanában kezdett el hullani. Az orvos is azt mondta, hogy nem a festés miatt. Persze ez nem jelenti azt, hogy a te esetedben is erről van szó.
2014. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Herba vita hajszesz mindennapos használattal megszüntette nekem a gondot 2 hét alatt. Próbáld ki.
2014. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!