Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én lepődök meg néhány...

Csak én lepődök meg néhány szolárium szalon oldalán?

Figyelt kérdés
Már nem először olvasom, hogy ilyen brutál 12-15 perceket javasolnak egy közepes bőrtípushoz, elvileg nekem is olyan van. Viszont ha én 8 percnél többre mennék be oda, ahova szoktam, kb 5 réteg bőrt lehámlanék magamról... Tényleg van olyan, aki negyed órára bemegy? Vagy ezek más fajta gépek lehetnek, amikhez ennyit javasolnak? Vagy mégsincs nekem "közepes" bőröm, mert azoknak tényleg ennyi kell? Világosítson már fel valaki:D

2014. aug. 21. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én világos bőrű vagyok, nem hófehér, de világos. Gondoltam, nyár elején elmegyek néhányszor alapozni. Na mindenhol azt olvastam, hogy a minimum idő 8 perc! Nekem az a maximum lenne már valamennyire barnán. :) Szóval inkább kihagytam.

Lehet, hogy régen durvább gépek voltak? Én már több, mint 10 éve voltam utoljára szoliban.

2014. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is soknak tartom.
2014. aug. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!