Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szabadulni a hennától, de hogyan?

Szabadulni a hennától, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem volt még kémiai festékkel festve a hajam, kb. 3 éve festem alkalomszerűen hennával és indigóval.

Mostanra viszont nagyon belefáradtam, hogy sosem olyan a hajszínem, mint amilyet szeretnék, sőt, mégcsak nem is fogja be mindenhol a hajamat.


Szeretnék tőle megszabadulni! Van közöttetek olyan, aki ráfestett kémiai festékkel? Nem szeretném megvárni, míg lenő, mert a derekamig ér. Ugyanezen okból levágatni sem szeretném.


Kérlek segítsetek, teljesen kétségbe vagyok esve! :(



2014. aug. 22. 13:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

2.es vagyok .

Kérdezted elégedett vagyok-e? igen teljesen elégedett, gyönyörű a színe, jó az állaga, jó a tartása szóval szeretem, jobban áll mint a barna volt :) Hozzáteszem én csak a tövét festem mindig így ugyanolyan világos a színe mint ami az elején volt.

2014. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
10-es, nem tudom itt voltál-e, amikor leírtam azt is, hogy mi az, amivel elégedett voltam. De igazad van, vártam is már egy ilyen kommentet... -.-'
2014. aug. 27. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!