Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Intim szőrtelenítés hogyan?

Nők! Intim szőrtelenítés hogyan?

Figyelt kérdés

ti hogyan oldjátok meg? nekem gyantával egyszerűen nem megy...annyi esélyt adtam neki de nem elég hogy nem szedi le és gyanta lesz az egész még az a fájdalom is,

rádásul nekem erős a szőrzetem. epilátort hagyjuk,borotva pedig semmit nem ér holnapra már nő vissza



2014. aug. 27. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Akkor holnap borotváld újra! Lézeres szőrtelenítés? Csak az egy kicsit drága.
2014. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért kb. mennyibe kerül?
2014. aug. 27. 15:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan de azt hiszem egy teljes kezelés százas körül van.
2014. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De nézz utána. Mi maradtunk a borotvánál.
2014. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
[link] itt például mindegyik 50ezer alatt van
2014. aug. 27. 15:29
 6/12 A kérdező kommentje:
mármint most csak hajlatoknál kell nekem
2014. aug. 27. 15:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Kozmetikus-gyanta
2014. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem sokallod az árát, próbáld ki. És írd meg a tapasztalataidat! Más is van hasonló helyzetben!
2014. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak "oda" használok hideggyantát, mert a patronnal nem férek oda :D A csíkokat félbevágom, és úgy kényelmesen odaférek és leszedi. Nekem nem fáj, csak egy pillanatig, utána konkrétan elzsibbad. Amit nem szed ki a gyanta, azt a végén epilátorral kikapom, és mivel zsibbadt az egész, így akkor még az sem fáj annyira.
2014. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Menj el kozmetikushoz. Nem arr ha ket hetig noveszted elotte. Nekem is nagyin eros a szor odalent, de mostmar ket hete voltam az elso intim gyantamon azota is sima. Nagyon ritkasan no vissza de azok is csak gyenge szalak. Ha elkezded az elso alkalomnal szenvedni fogsz de azutan mar akar magadnak is le tudod szedni siman :) szoval csak azt az egy alkalmaz kell kibirni :)
2014. aug. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!