Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a pattanás...

Hogyan tüntessem el a pattanásaim, miteszereim?

Figyelt kérdés
8.osztályos fiú vagyok és folyamatosan jönnek a pattanások és miteszerek az arcomra kinyomom őket de mindig jönnek újabbak, tudom hogy ebbe a korba természetes, de akkor is valamit légyszíves írjatok már amitől eltűnnek a pattanások és miteszerek viszonylag gyorsan és az utánuk maradó piros izét is hogy gyorsabban száradjon le és olyat is amitől kevésbé fognak nőni az arcomon és olyat írjatok légyszi amit már próbáltatok.

2014. aug. 27. 22:25
 1/6 A kérdező kommentje:
és próbáltam az avonos termékeket pl. clearskin de nem váltak be és valami olyasmit ami otthon is van és kipróbált.
2014. aug. 27. 22:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha zsírosabb a bőröd, próbáld ki a szappant.
2014. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél normális ételeket, az valamit segít. Minden nap moss arcot valamit tonikkal, ha kondizol ne szedj szteroidokat... De ez a korral jár, van, aki ocsmányul néz ki pár évig. Elmúlik.
2014. aug. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá este fogkrémet, es reggel mosd le. Csináld addig ezt, amíg be nem válik. Nekem elmúltak tőle a pattanásaim. Utána nézhetsz a neten is:)
2014. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sok sok vizet igyál, attól tisztul a szervezeted, és egészségesen kell étkezni! nagyon fontos! én például általában egészséges dolgokat eszek, és nincs is sok gond a bőrömmel, de ha pár hétre kizökkenek egyből kijönnek rajtam is. alapos szappanos arcmosást és is ajánlom, hideg vízzel, reggel és este, élesztős arcpakolás is segített néhány ismerősömnek, esetleg arcszesz, annak is szárító és fertőtlenítő hatása van (persze ha tényleg van benne alkohol, manapság már ki tudja) és amíg jó az idő addig próbálj napozgatni, az is jót tehet.
2014. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! 16 éves fiú vagyok,én foglalkozok is ilyenekkel vagyis csak próbálgatom... Vegyél Tonikot,ami kifejezetten pattanásokra van,és miteszerekre. Ha zsíros a bőröd,nem száraz akkor a Tini Tonikot ajánlom,vehetsz is Miskolcon a DM-be én legalábbis ott vettem,és beválik. Minden este törölgesd át vele egy vattával,meg persze ha leizzadsz. Hidd el be fog válni.Illetve még ajánlom a Vermix szárító keveréket,ami kifejezetten pattanásokra van,leszárítja a pattanásaidat,nyoma sem lesz. Azt minden este kend fel,akár fülpucolóval, vagy vattával azokat a részeket kend be ahol a pattanás van.:D
2014. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!