Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Patttanások ellen mitcsináljak...

Patttanások ellen mitcsináljak hogy kábé 1 hónap altt lemenjenek. Arc, hát, melkas?

Figyelt kérdés
nagyon csúnya az arcom a mellkasom és a HÁTAM is
2010. jan. 16. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász. semmi más nem fog segíteni. hasonló volt nekem is a bőröm, de már csak az arcomon van, ott is ritkán... fél év alatt értem el ezt, igaz drága volt, és elég kellemetlen is... gyógyszert szedtem rá...de megéri a szépségért, nem? ha erre neked nem a válasz,akkor felejtsd el.
2010. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát félév az sok...énis elmentem bőrgyógyászhoz nekem csk krémet írt rá...walami differint...egy időben lement de mindig visszajön.
2010. jan. 16. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
én roaccutan-t szedtem... drasztikus, tényleg.. de mondom, azóta szinte semmi bajom nincs a pattanásokkal... mensi közelében kipattogok, akkor ápolom kétszeres erővel, de ennyi... a csomó begyulladt, fájdalmas pattanás helyett ez elég jó arány...és csak az arcomon maradt
2010. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
.. pedig nekem is volt hátamon plusz mellkasomon.. nem túl sok, de kellemetlen volt...fájt, mindig sikerül elvakarni...sebes lett... stb:S
2010. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:D
2010. jan. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!