Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a ricinusola...

Mi a véleményetek a ricinusolajról?

Figyelt kérdés
Hosszú hajat szeretnék, ezért utána olvastam ennek a ricinusolajnak.Ami alapból lehet , hogy jó, de én WU 2 samponnal mosom ki, ami lehet szárítja(?) a hajat. Tapasztalatok, vélemények?
2014. szept. 2. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

eldúgitja a hajhagymáknál és kevésbé nő


inkább biovanne plus + joghurtos hajpakolás!És nivea sampon balzsam

nekem így másfél év alatt az álamtól , derekam felett ér a hajam kb 5cm vel

2014. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
nekem bevált a ricinusolaj, nagyon is
2014. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az oké, de nekem 1 éve volt vágva a hajam, hogy majd megnövesztem semmit nem nőtt.. 3 hete vágattam belőle és ugyanúgy törik, most elkezdtem a ricinusost, de félek, hogy a WU2-től lesz száraz a hajam.
2014. szept. 2. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen olajat nem szabad a fejbőrre kenni, mert eltömíti a pórusokat, százszor kell samponozni, hogy kimosd, ezzel szárítod a hajad, az elömődés miatt hullani fog és még korpás is lehetsz a sok samponozástól...

Hajvégekre kenünk olajat, ezzel megelőzzük a töredezést, lassítjuk a haj kopását, ezáltal olyan, mintha gyorsabban nőne a haj, pedig csak lassabban kopik.

A hajnövekedést nem lehet gyorsítani.

Hajvégekre kenheted, de arra sokkal jobb a kókuszolaj vagy az argánolaj, a ricinus a leggagyibb.

2014. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért WU2-t használsz ha tudod hogy vacak? Ha törik a hajad azt le kell vágni mindig, mert amiatt nem nő meg soha hogy letörik. Samponból olyat használj ami száraz hajra való, vagy babasampon. Használj balzsamot is utána. Ricinus semmire nem jó, a kókuszolaj és argánolaj ami táplálja is a hajat, azok való a hajra. De fejbőrre egyik olajat sem szabad kenni mert hajhullást okoz.
2014. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én kipróbáltam,mert csupa jót olvastam róla.2 hónapig rendszeresen,heti 2-3 alkalommal használtam.Nőtt is havi 1-1,5 cm-t.Azóta nem kinlódom vele és érdekes módon ugyanennyit nő havonta :)ergó,felesleges kinlódás......
2014. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jót tett a hajammal, szép fényes lett tőle, és lett egy csomó babahajam, hamarosan újra tervezem hogy csinálok egy kúrát, mert az ősz meg szokta viselni a hajamat. Ha nem hagyod a hajadon órákig, és normálisan kimosod akkor nem lesz semmi baja a hajadnak tőle. Én úgy csináltam, hogy hajbalzsamhoz kevertem, hajfestő ecsettel felvittem a hajtőre,a maradékot eloszlattam a hajamon, majd fóliába tekertem a fejem, de 2 óránál tovább sosem volt rajt. Így könnyebb is volt kimosni, mintha töményen az olajat kentem volna fel. Szerintem egy próbát megér.
2014. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az órákkal nagyot tévedtek heti kétszer csinálom van hogy 7-8 órát rajta van a fejbőrömön hajamon, festő ecsettel szoktam felkenni úszósapit rá, vagy zacskót és arra sapkát hogy melegen tartsa.. én pl ricinusolaj és egy tojássárgáját teszek bele úgy használom, nagyon szép tőle a hajam.. de óvatosan mossátok a tojást csak langyos vízzel :D
2014. szept. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
És a 7-8 óra alatt nem büdösödik be a tojás?????
2014. szept. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Inkább arra lennék kíváncsi , hogy miért 7-8 óráig? :DDD Ha már leírtad, ezt is leírhattad volna.
2014. szept. 28. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!