Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Erzsébet királyné tényleg...

Az Erzsébet királyné tényleg annyira rossz mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon sok rosszat hallok róla.
2014. szept. 5. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen rosszakat hallottál róla?

Igaz, hogy állítólag voltak "fura" dolgai, de én úgy tudom, hogy a Magyarok nagyon szerették, illetve azon kevés uralkodónők közé tartozott akik ragaszkodtak ahhoz, hogy saját maguk neveljék a gyereküket(még ha ezt nem is bírta elsőre kivívni).

2014. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon sajnálom én hülye most olvasom mit írtam :DD Szóval az akartam írni hogy Erzsébet Királyné szépészeti szakközépiskola :DD
2014. szept. 5. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
LOL :D Amúgy a suliról nem tudok semmit, bocsi...
2014. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát abból a szempontból tényleg durva, hogy szerencsétlennek komoly önértékelési zavara és legalább 2-3 féle éétkezési zavara volt, mégis cukrázdákat meg szépségszalonokat neveznek el róla.


Ha legalább lorvardát-azt is szerette, arra azt mondok oké. de ez viszont groteszk.

2014. szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szépségszalon érthető, mivel a kora legszebb nőjének tartották.
2014. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!