Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Gyulladt pattanás,...

Segítség! Gyulladt pattanás, ami nem akar elmúlni?

Figyelt kérdés
az a probléma, hogy kijött néhány gyulladt az államon.nem voltak nagyok, de viszont pirosak voltak és fájtak/fájnak. a 2ből az egyiket megpróbáltam kinyomni, amiért már eléggé zavart, hogy napok óta ott vannak, és semmit sem változik az állapotuk, pedig háromszor is kamillával gőzöltem, és kentem rájuk szárító kenőcsöt is, amit még nem is olyan rég a bőrgyógyász adott, de egyik sem segített. nem sikerült kinyomnom, viszont mégjobban beduzzadt és fájt. ezt tegnap már ki tudtam nyomi, de nagyon nagy piros duzzanat van ott. a másikhoz ezért hozzá sem merek nyúlni, nehogy abból is ez legyen. mit tegyek? ráadásul közvetlenül mellette tegnap kijött mégegy gyulladt is!

2014. szept. 6. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem írass fel Bactroban kenőcsöt, csodát tud tenni. Esetleg próbálkozz az ezüstkolloiddal, legjobb valamilyen sebre való zselé formában, az még nagyobb csodát tud tenni.

[link]

2014. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!