Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fénylik az arcom. Mit...

Nagyon fénylik az arcom. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Általában reggelente csak alapozót vagy egy kis korrektort szoktam kenni az arcomra (nagyon minimálisat), hogy ne látszódjanak annyira a mitesszereim és pattanásaim. És kb. 1 óra múlva már borzasztóan fénylik az arcom. Tudom, hogy zsíros bőrtípusom van,de nem lehet ez ellen tenni valamit? Általában le szoktam törölni zsebkendővel csak azzal az a baj, hogy az alapozót is leszedi. Köszönöm, ha valaki tud tanácsot adni mert ez nekem elég kellemetlen és csúnya is mikor fénylik az arcom. Talán a bőrtípusomhoz nem megfelelő alapozót, korrektort használok?

2014. szept. 10. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést inkább a Szépség kategóriába kellett volna kiírnod, ott kaphatsz és bőrápolási tanácsokat.

Mindenesetre kezd el szappannal tisztítani az arcod, vagy pedig vegyél egy arclemosót, ezek kicsit szárítanak. Használj bőrradírt is, és mindezek után hidratáló arckrémet.

2014. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A zsíros bőrtípus mindig ilyen lesz, annyit tehetsz hogy púdert használsz, amikor szükséges. Tehát felitatod a zsírt mikor kell, és utána púderezel. Alapozás előtt meg használj mattító arckrémet.
2014. szept. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet kapni ilyen mattító púder lapocskákat (nem tudom a hivatalos nevét), de nagyon jó mert pont az ilyen nap közben átfényesedő bőrre találták ki, és nem szedi le a sminket, csak felszívja a felesleges zsírt.
2014. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, bőrradírt volt olyan időszak mikor használtam, de nem vált be mert utána meg még jobban pattanásos lett az arcom. Valószínűleg kipróbálom a mattító arckrémet és a lapocskákat. :)
2014. szept. 14. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!