Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kijött rajtam,3 bazi nagy,...

Kijött rajtam,3 bazi nagy, bazi gyulladt, bazi fájdalmas pattanás, egymás alatt vannak és elfoglalják a szemöldökömtől az államig a fél arcom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit lehet velük tenni? Nem különösebben zavarna, ha nem lenne fontos vizsgám holnap, nagyon ciki így emberek közé kimenni, van valami hatékony megoldás? Azt sem tudom, hogyan jött ki. Tisztálkodom úgy ahogy mindig, nem ettem zsírosat, olajosat, csokisat, sósat.
2010. jan. 20. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban lehet kapni egy ilyen kéntartalmú összerázós folyadékot pattanásokra...menj be kérdezd meg, nekem elég hamar szokott használni
2010. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zsíros pattanásos bőrre jó hatással van a borsmenta-, dió-, útifű-, vadgesztenye-, zsályalevél és a levendulavirágból - vagy ezek keverékéből - készített borogatás. Száraz bőrön a búzavirággal, fehér akáccal, hárs, orbáncfű illetve a kamillavirággal érhetünk el jótékony hatást. Frissítő lemosóvíz készülhet mentából, zsályából, szagos mügéből, grapefruitléből, kakukkfűből, levendulából - utóbbi kettő gyulladáscsökkentő és baktériumölő hatású is, akárcsak a kamilla.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses__pattan%E1s

2010. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyors segítség kell, kenegesd sűrűn (akár 20 percenként) szappannal. Nekem bevált, leszárítja a pattit.
2010. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jan. 20. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!