Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenékig érő hajam nagyon...

Fenékig érő hajam nagyon gyorsan zsírosodik. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Napi szinten mosom, zsírosodàs elleni samponnal. Többfélét próbàltam, jelenleg Syosst hasznàlok. Balzsamat szintén hasznàlok.. mégis zsìrosodik. Mivel utcàra így nem megyek ezért minden reggel mosom.
2014. szept. 21. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A balzsamtól erősebben zsírosodhat a haj.

Menj el bőrgyógyászhoz, felírhat neked speciális sampont.

2014. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pint az a baj, hogy napi szinten mosod. Az miatt zsírosodik egyre jobban. Fokozatosan csökkentsd a heti mosások számát. És próbálj ki más fajta samponokat is. Én pl. a Head&Sholderst nagyon szeretem.
2014. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minél gyakrabban mosod annál gyorsabban fog zsírosodni... Menj és vegyél patikából sampont és próbáld kibírni, hogy egy darabig zsíros lehet a hajad. Fokozatosan szoktasd hozzá a fejbőröd, először 2 nap, ha erre beállt, akkor told ki 3ra a mosást. A balzsamot is érdemes lehet lecserélni és ne tegyél a fejbőröd közelében már a hajadra.
2014. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kímélő sampont használj, ne zsíros hajra valót. Azok nagyon szárítanak, amitől még hamarabb zsírosodik. A balzsamot csak nyaktól lefelé használd. Próbáld minden másnap mosni csak. Ha felkontyolod nem látszik annyira, hogy zsíros.

Nekem is ez a gondom, de sajnos nincs csodamódszer. Próbáltam heti 1x mosni hónapokig, semmivel sem lett jobb, úgyhogy szerintem hülyeség, hogy ha nem mosod gyakran nem zsírosodik annyira. Viszont a napi mosás eléggé leterheli a hajat, már az jó lenne, ha 2 naponta mosnád.

2014. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Balzsamot egyaltalan ne hasznalj,es probald este mosni a hajad,kosd ossze amikor zsirosodni kezd es huzd legalabb 2 napig,majd egyre tovabb...hajmosasnal max 2x tegyel hajadra sampont :)
2014. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!