Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rengeteg pattanás, ami sehogy...

Rengeteg pattanás, ami sehogy sem akar eltűnni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kozmetikusnál is voltam már többször ( fiú létemre ) de azon kívül hogy majdnem sírógörcsöt kaptam a rengeteg begyulladt, gennyes pattanás kinyomásakor semmire sem mentem vele. 1-2 hét után még csúnyább lett. Vettünk természetes anyagokból készült Ilcsi krémet, rendszeresen használtam de semmi hatás. Kamillás teával is gőzöltük az arcom nagyon sokszor, de semmi hatás. Házilag készített sószappannal is mindennap megmosom, de szintén semmi hatás.

Elmentünk bőrgyógyászhoz, ajánlott valami Alksebor kenőcsöt. 2 ilyen tubust is elhasználtam de semmit nem ért.

Most elkezdtem 1 hete mindennap propoliszos, alkoholos vattával fertőtleníteni az arcom, de egyenlőre ez sem hatott még semmit sem.

Már nagyon unom ezt, hiszem tényleg nagyon csúnya az arcom. Már a hátam mögött tett megjegyzéseket is halottam. Tanáraim is kérdezték hogy nem-e kezelem valamivel. Iszonyú kellemetlen. Már ciki utcára menni.

Az étkezésemen is megpróbáltam változtatni. Tejtermékeket, fehér lisztből készült pékárukat, cukros dolgokat már több hónapja próbálom mellőzni. Nagyon ritkán eszek ilyen ételeket, de semmi változást nem tapasztaltam.

Tudnátok még valamit ajánlani az arcomra? Akiknek szintén sok pattanása van, mi vált be?

16/F



2014. szept. 23. 18:28
 1/3 anonim válasza:
Nah kb én is pont így voltam. Bőrgyógyásznál voltál már? Neke a bőrgyógyászaton írták fel a Sotret-et amit több hónapn keresztül szedtem és azóta szinte nincs is pattanásom, persze a hegek már megmaradnak örökre.
2014. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász adhat erre gyógyszert... az hatásos, a többi vacak nem igazán jó a gyulladt pattanásokra sajnos.
2014. szept. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Háziorvossal vagy bőrgyógyásszal tudsz felíratni Zineryt-et, ez elvileg el fogja mulasztani. Kifejezetten az ilyen gyulladt pattanásos bőrre ajánlják.

16/L

2014. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!